36/8 میلیارد SHIB توسط چندین نهنگ خریداری شد

داده‌های Etherscan نشان می‌دهند که کمتر از یک ساعت پیش، در عرض چند دقیقه، مقدار شگفت‌انگیزی از رمزارز شیبا اینو جابجا شد، در مجموع بیش از ۳۶/۸ میلیارد SHIB.

تقریباً ۳۷ میلیارد SHIB توسط نهنگ ها و صرافی ها منتقل شده است
ردیاب رمزنگاری Etherscan تعداد ۱۰ تراکنش بزرگ را مشاهده کرده است که حداقل ۱/۱۸۴ میلیارد شیبا اینو را در خود جای داده اند.

به نظر می رسد برخی از این نقل و انتقالات توسط صرافی های رمزارزی انجام می شود، برای مثال از Binance به Uniswap.

با این حال، چندین انتقال عظیم SHIB بین کیف پول ها انجام شد و یکی از آنها از Binance به یک آدرس رمزارزی بود. اینها خریدهای احتمالی بودند.

هر مبلغ انتقالی SHIB از ۱/۱۸ میلیارد تا ۴/۹ میلیارد SHIB را تشکیل می داد. ارزش کل رمزارزهای منتقل شده ۱,۱۶۵,۴۵۶ دلار است.

نهنگ ها اخیراً دست خود را روی شیبا اینو گذاشته اند. نهنگ های جدید SHIB نیز ظهور کرده اند. دو روز پیش، U.Today گزارش داد که یک سرمایه گذار ناشناس ۳,۴۵۷,۴۷۷,۱۵۴,۹۳۷ شیبا به ارزش ۱۰۹,۴۹۸,۳۰۱ دلار خریداری کرده است.

SHIB با ارزش ترین رمزارز برحسب دلار برای نهنگ های ETH است
همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد، شیبا اینو دوباره به با ارزش ترین رمزارز برحسب دلار در بین ۱۰۰۰ نهنگ برتر اتریوم تبدیل شده است و بنابراین، دومین دارایی بزرگ برای آنها پس از اتر است.

در حال حاضر، بزرگ‌ترین نهنگ‌های اتریوم، طبق معیارهای WhaleStats، دارای ۱,۷۷۳,۰۲۵,۱۸۹ دلار SHIB هستند و این میم کوین ۱۶/۶۲ درصد از پرتفوی آنها را به خود اختصاص داده است. رمزارز FTX (FTT) درست در کنار آن قرار دارد و ۱۶/۲ درصد از ارزهای دیجیتال موجود در پرتفوی این نهنگ ها را تشکیل می دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *