۱۴۹۱۲۷ آدرس بیت کوین درحال حاضر حداقل ۱۰ بیت کوین هولد می کنند

پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای، گس نود(Glassnode)، اخیرا به افزایش شدید تعداد کل آدرس های نهنگ های بیت کوین اشاره کرد ، به طوری که ۱۴۹۱۲۷ آدرس بیت کوین درحال حاضر حداقل ۱۰ بیت کوین هولد می کنند که بالاترین میزان از آگوست ۲۰۲۱ است.

روز گذشته تعداد این آدرس ها به سقف۱۱ ماهه گذشته یعنی ۱۴۹۱۲۰ عدد رسید. تعداد کلی نهنگ های بیت کوین از مارس ۲۰۲۲به طور قابل توجهی افزایش یافته است. بر اساس داده های گلس نود ، تقریباً ۱۴۵۵۰۰ آدرس بیت‌کوین در مارس ۲۰۲۲ حداقل ۱۰ عدد BTC هولد می کردند.

بر اساس اعلام ویل الرت ، روز گذشته اقدام مهمی از سوی یک نهنگ بیت کوین صورت گرفت. بر اساس جزئیاتی که به اشتراک گذاشته شده ، شخصی به میزان ۳۴۹۲ بیت کوین که بیش از ۷۵ میلیون دلار  ارزش داشت ، را از کوین بیس به یک کیف پول ناشناخته منتقل کرده است. این انتقال در حدود ساعت ۰۰:۵۱ به وقت UTC انجام شد.

افزایش اخیر تعداد کل آدرس‌های نهنگ بیت‌کوین نشان‌دهنده روند انباشت حساب‌های این رمزارز پیشرو در بازار خرسی است. ارزش بازار رمزارز از نوامبر ۲۰۲۱ تقریباً ۷۰ درصد کاهش یافته است. با این حال، در هفت روز گذشته شاهد بازیابی این بازار بوده ایم ، به طوری که بیت کوین، ۱۲ درصد و اتریوم ،تقریباً ۱۶ درصد رشد کرد.

مطلب کامل  دولت آرژانتین در حال آماده سازی زمینه قانونی برای صدور ارز دیجیتال بانک مرکزی خود پزو دیجیتال در آینده است
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *