یک نهنگ بزرگ به نام اسکارلت ویچ که در رتبه ۷۴ در میان بزرگترین نهنگ های BNB جای دارد ۴۰۰ میلیون واحد دوج کوین به ارزش ۳۱۶۶۶۰۰۰ دلار خریداری کرده است

به گزارش ردیاب داده های بلاکچین WhaleStats روز گذشته یک نهنگ بزرگ به نام «اسکارلت ویچ» که در رتبه ۷۴ در میان بزرگترین نهنگ های BNB جای دارد، ۴۰۰ میلیون واحد دوج کوین به ارزش ۳۱۶۶۶۰۰۰ دلار خریداری کرده است.

این نهنگ BNB به غیر از دوج کوین، ۲۰۰ میلیون MATIC، حدود ۱۰ میلیون AVAX ، حدود  ۱۸ میلیارد WIN و ۲٫۸ میلیارد توکن TRX و چند ارز دیجیتال دیگر را نیز در همین مدت خریداری کرد. هرچند، بررسی آدرس کیف پول این نهنگ نشان می دهد که تمرکز اصلی وی روی دوج کوین قرار گرفته است به طوری که این میم کوین محبوب ۲۸٫۸۲ درصد از کل سبد دارایی این نهنگ را تشکیل می دهد.

افزون بر این، طبق داده‌های WhaleStats، دوج کوین دوباره به جمع ۱۰ توکن برتر خریداری شده توسط ۱۰۰۰ نهنگ برتر BSC بازگشته است. در حال حاضر، ۱۰۰ کیف پول برتر BNB ارزشی بالغ بر ۴۷۶۶۶۱۹۵ دلار از رمزارز DOGE را در اختیار دارند.

بر اساس معیارهای درون زنجیره ای پلتفرم تحلیل داده IntoTheBlock، تراکنش های بزرگ دوج کوین نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ درصد افزایش یافته است. تراکنش‌های بزرگ، نقل و انتقال‌هایی را دنبال می‌کنند که ارزش آنها ۱۰۰۰۰۰ دلار یا بیشتر باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *