یکی از مدیران فیدلیتی بیت کوین ارزان و اتریوم نسبت به آن حتی ارزان‌تر است

جورین تایمر (Jurrien Timmer)، مدیر صندوق سرمایه گذاری در Fidelity، در پست توییتری اخیر خود، ادعا کرد که بیت کوین «ارزان» است. مدیر اجرایی به این واقعیت اشاره کرده است که ارزش بیت کوین در کمترین میزان از سال 2013 بوده است.

تایمر همچنین ادعا می کند که اتریوم، دومین رمزارز بزرگ نیز در مقایسه با بیت کوین با قیمت های فعلی حتی «ارزان تر» معامله می شود.

بر اساس داده های ارائه شده توسط CoinGecko، دو رمزارز بزرگ به ترتیب 68.58% و 74.95% نسبت به رکوردهای تاریخی خود کاهش یافته اند. تایمر همچنین معتقد است که اتریوم ممکن است نزدیک به رسیدن به انتهای اصلاح باشد.

این مدیر اجرایی در خصوص پذیرش بیت کوین، معتقد است که بیت کوین به جای روند پذیرش تلفن همراه، از روند پذیرش اینترنت پیروی می کند. این نشان می دهد که بیت کوین در آینده روند افزایش قیمت آرامتری را تجربه خواهد کرد. تایمر اخیراً شباهت هایی را بین بیت کوین و اپل از نظر مسیر رشد آنها ترسیم کرده است.

فیدلیتی، اولین غول مالی ایالات متحده که بیت کوین را پذیرفته است، علیرغم اصلاحات گسترده قیمت، همچنان نسبت به بزرگترین ارز دیجیتال صعودی باقی می ماند. ماه گذشته، تایمر به این واقعیت اشاره کرد که نسبت قیمت به شبکه ​​بیت کوین در پایین ترین سطح از سال 2017 بوده است.

بازار ارزهای دیجیتال به دلیل سیاست پولی بسیار جنگ طلبانه فدرال رزرو همچنان تحت فشار است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *