گزارش‌ها نشان می‌دهد سلسیوس برای پرداخت بدهی‌های خود ۲.۸میلیارد دلار کم دارد

گزارش ورشکستگی جدید وام‌دهنده رمزارزی سلسیوس در روز یکشنبه نشان می‌دهد که بدهی واقعی این شرکت ۲/۸۵ میلیارد دلار است درحالی که ادعاهای ورشکستگی آنها مبنی بر کسری ۱/۲ میلیارد دلاری بوده است.

این گزارش نشان می‌دهد که بدهی خالص این شرکت به ارزش ۶/۶ میلیارد دلار بوده و کل دارایی های تحت مدیریت آنها ۳/۸ میلیارد دلار است. اما در پرونده ورشکستگی این ارقام متفاوت است. در پرونده اصلی صحبت از حدود ۴/۳ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت در مقابل ۵/۵ میلیارد دلار بدهی خالص بوده که نشان‌دهنده کسری ۱/۲ میلیارد دلاری است.

همچنین اشاره شده که این شرکت از مجموع ۱۰۰،۶۶۹ بیت کوین سپرده شده توسط سرمایه‌گذاران، ۶۲،۸۵۳ بیت کوین را از دست داده و در حال حاضر تنها ۳۷،۹۲۶ بیت کوین در اختیار دارد. WBTC در حال حاضر ۶۴ درصد از بدهی بیت کوین این شرکت را تشکیل می‌دهد.

این شرکت در ۱۴ جولای (۲۳ تیر) در پی سقوط Terra-USD درخواست ورشکستگی کرد.

سایمون دیکسون (Simon Dixon)، کارآفرین ارزهای دیجیتالی که قبلاً اشاره کرده بود شکاف موجودی واقعی این شرکت ۳ میلیارد دلار است و ادعاهای ۱/۲ میلیارد دلاری آنها واقعی نیست، در توییتر به این یافته‌های جدید اشاره کرد.

در حالی که بسیاری از کارشناسان کریپتو از برنامه‌های سلسیوس انتقاد می‌کنند، اما جامعه به امید بازگرداندن بخشی از سرمایه‌هایشان از آنها حمایت کرده بود. قیمت توکن بومی سلسیوس پس از ورشکستگی به لطف پشتیبانی کوتاه از طرف جامعه چندین بار افزایش یافته است. با این حال، به نظر می‌رسد این یافته‌های جدید بسیاری از کسانی که چندان مطمئن نیستند وجوه خود را پس می‌گیرند، از حمایت منصرف کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *