کاردانو در بین ۱۰ دارایی برتر قرار دارد که توسط ۴۰۰۰ نهنگ برتر BSC خریداری شده است

با توجه به پستی که پلتفرم WhaleStats در توییتر منتشر کرد، با وجود اینکه اکنون یک رکود در بازار وجود دارد، نهنگ ها به انباشت خود ادامه می دهند و ADA در بین ۱۰ دارایی برتر قرار دارد که توسط ۴۰۰۰ نهنگ برتر BSC در ۲۴ ساعت گذشته خریداری شده است.

اکنون ADA، رمزارز بومی کاردانو که بر روی زنجیره BSC نیز موجود می باشد، در جایگاه ششم در میان ده رمزارز برتر خریداری شده قرار دارد. تا کنون، نهنگ ها بیش از ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ دلار ADA جمع آوری کرده است. CAKE و SOD نیز در این لیست قرار دارند.

علاوه بر این، شرکت تحقیقاتی سانتیمنت بیان می‌کند که تعداد کیف پول‌های کاردانو که بیش از ۱۰۰۰۰ یا ۱۰۰۰۰۰ ADA دارند در طول ماه گذشته به طور مداوم در حال افزایش بوده است. در طول این مدت، کیف پول هایی که بین ۱۰۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰۰۰ ADA دارند نیز دارایی های خود را نه خریداری کرده و نه فروخته اند.

تحلیلگران بر این باورند که نهنگ‌ های ADA در حال انباشت و نهگداری توکن‌ های خود برای آماده‌ سازی برای هاردفورک Vasil هستند که قرار است چند هفته دیگر اجرا شود.

علاوه بر این، متخصصی که سقوط امسال بیت کوین را پیش بینی کرده بود، اصلاحات بیشتری را برای ADA پیش بینی می کند. این تحلیلگر با نام مستعار خود که کاپو نام دارد، به ۴۳۸۴۰۰ دنبال کننده توییتر خود اطلاع می دهد که حمایت ۰٫۴۴ دلاری کاردانو پس دو ماه از بین می رود.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط CoinMarketCap، در زمان نگارش این خبر، قیمت کاردانو ۰٫۴۲۱ دلار می باشد.

مطلب کامل  کشف یک باگ محاسباتی در صرافی بایننس که منجر به تخصیص نادرست ۲۰ میلیون دلار HNT به کاربران شد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *