پیشی گرفتن فعالیت تراکنشی کاردانو از بیت کوین

 بر اساس داده‌های ارائه شده توسط شرکت تحلیلی و بلاک چینی Messari، شبکه کاردانو در ۲۴ ساعت گذشته از نظر حجم تعدیل یافته تراکنش (به ترتیب ۱۷.۱۵ میلیارد دلار و ۱۵.۱۱ میلیارد دلار) توانست از بیت کوین پیشی بگیرد. در حال حاضر این بلاک چین اثبات سهام بیشترین تعداد تراکنش و کمترین کارمزد را در کارنامه خود ثبت کرده است. کاردانو در ۲۴ ساعت گذشته فقط مقدار اندکی یعنی ۵۲۰۰۰ دلار را در مقایسه با ۷۰۰۰۰۰ دلار بیت کوین و ۲۲.۱ میلیون دلار اتریوم برای کارمزد‌ها ایجاد کرده است.

دقت داشته باشید که این معیار برای مقایسه دقیق داده‌های زنجیره‌های مبتنی بر UTXO و بلاک‌چین‌های مبتنی بر حساب مانند اتریوم تنها تراکنش‌های معنادار را جدا می‌کند. همانطور که پیش از این نیز گزارش شده بود، تعداد والت‌های ارز دیجیتال کاردانو اخیراً از مرز سه میلیون کیف پول عبور کرده است و این موضوع به عنوان یک نقطه عطف دیگر از نظر پذیرش برای کاردانو شناخته می‎‌شود.

توسعه‌دهندگان Input Output ، همچنان که در طول مرحله «Basho» نقشه راه بلاک چین بر روی راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری کار می‌کنند،به تنظیم پارامترهای شبکه ادامه می‌دهند

SundaeSwap در اواخر ژانویه(اوایل بهمن) راه اندازی شد، اما آغاز به کار آن گرفتار مشکلات فنی شد. برخی از کاربران از دریافت نکردن توکن SUNDAE پس از مبادله شروع به شکایت کردند.

این پروژه مبادلات ناموفق را به سطح بالای ازدحام شبکه نسبت داد.

اوایل این هفته، صرافی غیرمتمرکز Minswap مبتنی بر Cardano نیز از تکمیل حسابرسی خود خبر داد.

قیمت ADA در آستانه راه اندازی SundaeSwap در عرض یک هفته بیش از 40 درصد افزایش یافت، اما نتوانست این افزایش ها را حفظ کند. این توکن در حال حاضر با قیمت 1.06 دلار در صرافی بایننس معامله می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *