پیشنهاد نامزد انتخابات سنای آمریکا برای تبدیل دوج کوین به پول قانونی در کالیفرنیا

تیموتی اورسیچ(Timothy Ursich) ، متخصص کایروپراکتیک و متخصص پزشکی ورزشی که برای انتخابات مجلس سنای ایالات متحده در ایالت کالیفرنیا نامزد می‌شود، در توییتی اخیراً پیشنهاد کرده است که Dogecoin به عنوان یک ارز قانونی تبدیل شود.

Ursich از بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin و ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا می‌خواهد تا از کمپین او قبل از انتخابات مقدماتی 7 ژوئن حمایت کنند.

این متخصص پا یکی از نامزدهای دموکرات است که برای برکناری سناتور الکس پادیلا، که نماینده ایالت کالیفرنیا است با سناتور دایان فاینشتاین (که امسال برای انتخاب مجدد انتخاب نشده است) رقابت می کند.

برخی از رقبای برجسته دموکرات همچنین شامل غول فناوری دن اودود است که می خواهد رایانه ها را برای بشریت ایمن کند، ریاضیدان آکینیمی آگبده و دیگران.

پادیلا که توسط فرماندار گاوین نیوسام برای پر کردن صندلی خالی کامالا هریس معاون رئیس جمهور منصوب شد، گزینه اصلی برای پیروزی در انتخابات مقدماتی آتی و همچنین انتخابات عمومی است.

اورسیچ مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه و سلامت روان را به عنوان مهمترین مسائل سیاست عمومی می بیند.

در حالی که بدیهی است که Dogecoin هیچ شانسی برای پذیرش به عنوان ارز قانونی در کالیفرنیا را ندارد زیرا Ursich به احتمال زیاد تعداد کمی رای به دست می آورد، ثروتمندترین ایالت ایالات متحده اخیراً دوستدار رمزنگاری شده است.

ماه گذشته، فرماندار نیوزوم فرمان اجرایی را امضا کرد که پایه‌ای را برای تنظیم صنعت ارزهای دیجیتال در این ایالت ایجاد کرد.

 کالیفرنیا یکی از ایالت های برتر از نظر استخراج بیت کوین علیرغم جاه طلبی آن برای رسیدن به بی طرفی کربن تا سال 2045 است. این ایالت 7.5 درصد از هش ریت کشور را تشکیل می دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *