پیتر شیف قیمت بیت کوین همچنان در مسیر ریزش به زیر سطح ۱۰٬۰۰۰ دلار است

پیتر شیف (Peter Schiff)، طرفدار طلا و منتقد سر سخت بیت کوین، در مصاحبه اخیر خود با خبرگزاری کیتکو، هشدار داد که قیمت بیت کوین در پی فروش سنگین به زیر ۱۰,۰۰۰ دلار سقوط خواهد کرد. وی در ادامه گفت که فکر نمی کنم بار دیگر بتواند اوج جدیدی بالاتر از ۶۹,۰۰۰ دلار را ثبت کند.

در مورد افزایش اخیر قیمت بیت کوین نیز این سرمایه گذار ادعا می کند که این فقط یک رالی کوتاه مدت است که پول افراد را به سمت خود می کشد. شیف ادعا می کند که عرضه رمزارزها همچنان در حال رشد است. او معتقد است که تفاوت کمی بین بیت کوین و ۲۰۰۰۰ آلت کوین دیگر وجود دارد.

این سرمایه گذار مشخور که از سال ۲۰۱۱ (۱۳۹۰) نسبت به بیت کوین دیدگاه نزولی داشته است، بزرگترین رمزارز را یک “طرح احمقانه بزرگ” توصیف کرد که به طور اجتناب ناپذیری با شکست مواجه خواهد شد. «همه این طرح های احمقانه بزرگ همیشه شکست می خورند. شیف گفت، شما خواهید دید که احمق‌ ها تمام می‌ شوند و آخرین احمق کسی است بیت کوین را در اوج قیمتی خریداری کرده است.»

شایان ذکر است که پیش بینی قیمت شیف همیشه درست نبوده است. در آگوست ۲۰۱۹ (مرداد ۱۳۹۸)، وی پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین هرگز به ۵۰۰۰۰ دلار نخواهد رسید. بعد از چندین پیش بینی ناموفق، برخی از معامله گران اکنون شیف را به عنوان یک شاخص متضاد در نظر می گیرند.

مطلب کامل  بازارکریپتو 130 میلیارد دلار بازگشت بیت کوین 5 درصد، شیبا اینو 37 درصد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *