پلتفرم وویجر به‌زودی قابلیت برداشت‌ وجوه از حساب‌‌ها را از سر می‌گیرد

پلتفرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال وویجر دیجیتال (Voyager Digital) به تازگی اعلام کرده است که احتمالاً کاربران بعد از بیش از یک ماه از زمان به تعلیق در آمدن قابلیت معاملات، سپرده‌گذاری، برداشت‌ و پاداش‌های وفاداری، خواهند توانست از اپلیکیشن این پلتفرم برداشت نقدی انجام دهند.

وویجر در یک پست وبلاگی که روز جمعه منتشر شد، گفت مشتریانی که در حساب خود دلار آمریکا دارند، می‌توانند تا سقف ۱۰۰۰۰۰ دلار از آن را در یک دوره ۲۴ ساعته از تاریخ ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد) برداشت کنند و وجوه خود را ظرف ۵ تا ۱۰ روز کاری دریافت نمایند. این اعلامیه پس از صدور حکم قاضی در روز پنجشنبه مبنی بر موافقت این شرکت وام‌دهنده با بازگرداندن ۲۷۰ میلیون دلار از وجوه مشتریان در بانک تجاری متروپولیتن در نیویورک منتشر شد.

گفتنی است که وویجر در ماه ژوئن (خرداد) اعلام کرد به دلیل جبران ضررهای ناشی از کار کردن با شرکت Three Arrows Capital، یک قرارداد وام ۵۰۰ میلیون دلاری با شرکت تجاری Alameda Research منعقد کرده است. این شرکت وام‌دهنده کریپتو در تاریخ ۵ جولای (۱۴ تیر) در دادگاه ناحیه جنوبی نیویورک اعلام ورشکستگی کرد.

اگرچه وویجر قبلاً پیشنهاد خرید از سوی دو شرکت Alameda و FTX را رد کرده بود، روز جمعه اعلام کرد که همچنان گزینه فروش احتمالی شرکت را بررسی می کند. پس از تایید رویه‌های مناقصه توسط دادگاه، وویجر گفت که مناقصه‌ها تا روز ۲۶ آگوست (۴ شهریور) به پایان خواهد رسید و جلسه استماع در مورد فروش احتمالی در تاریخ ۸ سپتامبر (۱۷ شهریور) برگزار می شود.

مطلب کامل  طراح سرشناس جان ریچموند تصویری از همکاری خود با شیبا اینو در آستانه بزرگترین رویداد مد دنیا هفته مد میلان ارائه کرده است
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *