پخش ویدئو ایلان ماسک در کانال یوتیوب هک‌شده وابسته به دولت کره جنوبی

یک خبرگزاری محلی تایید کرد که اکانت یوتیوب هک شده در عرض چهار ساعت پس از مداخله فعالانه دولت کره جنوبی بازیابی شد.

طبق گزارش ها، یک کانال یوتیوب متعلق به دولت کره جنوبی هک شد و به SpaceX Invest تغییر نام داد و به دنبال آن این کانال ویدیوهای ساختگی ایلان ماسک را در مورد ارزهای دیجیتال بارگذاری کرد.

در 3 سپتامبر، کانال یوتیوب دولت کره جنوبی ، لحظه‌ای هک شد و نام آن به دلیل اشتراک‌گذاری پخش زنده ویدیوهای مرتبط با کریپتو تغییر کرد. با این حال، یک گزارش محلی از خبرگزاری یونهاپ (YNA) تایید کرد، حساب به سرعت در عرض چهار ساعت پس از یک مداخله فعال بازیابی شد.

اسکرین شات بالا توسط گزارشگر محلی به YNA ارائه شده است که نشان می دهد نام کانال مورد نفوذ قرار گرفته به SpaceX Invest تغییر یافته است و ویدیوهایی پخش می شود که مدیر عامل SpaceX ایلان ماسک را نشان می دهد.

شناسه و رمز عبور لو رفته کانال یوتیوب به عنوان عامل اصلی هک شناسایی شد. ظاهرا گوگل نیز این هک را تایید کرده است.

بایننس برای کمک به بازیابی KyberSwap از هک اخیری که 265000 دلار از وجوه کاربران را تخلیه کرد، تحقیقات داخلی را برای ردیابی مجرمان انجام داد.Changpeng ‘CZ’ Zhao، مدیر عامل بایننس فاش کرد که تیم امنیتی بایننس دو مظنون را شناسایی کرده و اطلاعات را به KyberSwap و ماموران انتظامی ارسال کرده است. بایننس اکنون نقش یک رهبر را در فضای کریپتو بازی می کند. یکی از اعضای توییتر فضای کریپتو اشاره کرد که بایننس پا را از امنیت پلت فرم خود فراتر گذاشته و کل اکوسیستم کریپتو را ایمن کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *