وایرکس برای راه‌اندازی قابلیت تعویض توکن درون کیف پول با وان اینچ وارد همکاری شد

پلتفرم کیف پول غیرامانی Wirex با شبکه 1inch همکاری کرده تا از API انبوه خود برای تبادل توکن‌ها استفاده کند. به واسطه این همکاری، کاربران کیف پول Wirex می‌توانند توکن‌ها را در داخل خود کیف پول مبادله کنند.

در اطلاعیه‌ای، سرگژ کونز (Sergej Kunz)، یکی از بنیان‌گذاران شبکه 1inch گفت که این همکاری به اعضای انجمن Wirex اجازه می‌دهد تا توکن‌های خود را در چندین بلاک چین مبادله کنند. با استفاده از یک الگوریتم جستجو که مسیرهای مبادله را پیدا می کند، 1inch به کاربران Wirex اجازه می‌دهد تا نرخ‌های معاملاتی بهینه را برای مبادلات خود پیدا کنند. کونز همچنین اشاره کرد که با این همکاری پلتفرم 1inch می‌تواند پذیرش راه‌حل‌های خود را افزایش دهد.

به گفته پاول ماتویف (Pavel Matveev)، یکی از بنیانگذاران Wirex، ادغام با 1inch راهی را برای کاربران این پروژه ایجاد می‌کند که به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) دسترسی پیدا کنند. ماتویف معتقد است که با قابلیت های موجود در این کیف پول، کاربران می‌توانند در زمان و هزینه خود در هنگام مبادله دارایی‌ها صرفه‌جویی کنند.

به گفته تیم Wirex، همکاری با 1inch در راستای تلاش آنها برای گسترش به بلاک چین های جدید مانند Avalanche (AVAX) ،Polygon (MATIC) ،BNB Chain (BNB) و Fantom (FTM) است.

در همین حال، پل رمزارزی به نام Nomad یک سوء استفاده امنیتی را پشت سر گذاشته و تقریباً ۲۰۰ میلیون دلار خسارت به این پروژه وارد شده است. برخی از سوء استفاده کنندگان ادعا کردند که قصد دارند وجوه را به تیم Nomad بازگردانند و از طریق توییتر با آنها ارتباط برقرار کردند. تیم Nomad به Cointelegraph گفت که آنها اخیرا این موضوع را به مقامات اطلاع داده‌اند و دائماً برای حل این وضعیت در تلاش هستند.

در موضوع تمرکززدایی، بحثی در مورد اینکه آیا سولانا (SOL) غیرمتمرکز است یا خیر، در ماه جولای (تیر) بوجود آمد. شرکت DeFi Unstoppable Finance با اشاره به تعداد اعتبارسنجی‌ها و ضریب ناکاموتو استدلال کرد که سولانا “غیرمتمرکزتر از آن چیزی است که مردم فکر می کنند”. با این حال، برخی از اعضای جامعه قانع نشده‌اند و معتقدند که سولانا مانند همان سیستم‌های سنتی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *