هولدرهای دارای ۱۰ تا ۱۰۰ بیت کوین در پنج هفته گذشته ۵۲هزار واحد جدید خریداری کرده‌اند

بر اساس توئیتی که اخیراً توسط شرکت داده‌های زنجیره‌ای Santiment منتشر شده است، دارندگان کیف پول‌هایی که از ۱۰ تا ۱۰۰ بیت‌کوین در اختیار دارند، در ماه گذشته فعالانه ارز دیجیتال پیشرو را بدست آورده‌اند.

نهنگ های بیت کوین به خرید تهاجمی خود ادامه می دهند

تیم تجزیه و تحلیل Santiment در توییتر خود اعلام کرده است که در پنج هفته گذشته، مقدار شگفت انگیزی بیت کوین، ۵۲۰۰۰ واحد، به کیف پول های رمزارز ذکر شده در بالا اضافه شده است. این مبلغ در بیت کوین اکنون با نرخ فعلی مبادله BTC/USD برابر ۱,۱۲۴,۶۱۹,۶۰۰ دلار ارزیابی می شود. این خریدها در حالی انجام شد که بیت کوین با تخفیفی عالی تقریباً ۲۷ درصد نسبت به بالاترین قیمت های قبلی خود معامله می شد.

به لطف این خریدها، مقدار کلی ارز دیجیتال پرچمدار این کوسه های BTC به ۴٫۲۹ میلیون سکه افزایش یافته است.

در ۷ جولای گزارشی منتشر شد که نشان دهنده کاهش میزان مطالبات بیکاری بود که بیت کوین را حدود ۷ درصد افزایش داد، همراه با بقیه ارزهای دیجیتال و همچنین بازار سهام.

کریپتوی پادشاه از منطقه ۲۰۵۰۰ دلاری بالاتر رفت و از سطح ۲۱۱۰۰ دلاری رد شد. بر اساس گزارش CoinMarketCap، از زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین در حال تغییر است و قیمت آن به ۲۱۵۶۰ دلار رسیده است.

بیت کوین از زمان ورود مایکرواستراتژی ۸۳ درصد افزایش یافته است

مدیرعامل غول نرم افزار هوش تجاری، مایکل سیلر(Michael Saylor)، سرمایه گذار و مبشر برجسته بیت کوین، در توییتر یادآوری کرده است که از زمانی که شرکت او سفر بیت کوین خود را در آگوست ۲۰۲۰ آغاز کرد، این دارایی دیجیتال ۸۳ درصد و این سهام شرکت نزدیک به ۸۰ درصد افزایش یافته اند.

سیلر با تاکید بر مزایای بیت کوین در برابر بازارهای سهام سنتی، در توییتی نوشت که در حالی که بیت کوین ۸۳ درصد افزایش یافت، S&P تنها ۱۶ درصد و نزدک ۱۰۰، ۶ درصد افزایش یافت. در این میان، رقیب اصلی بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش، طلا، در مجموع ۱۴ درصد و نقره نیز ۳۳ درصد کاهش یافته اند. MicroStrategy به سرمایه گذاری بیت کوین خود ادامه داد و دست خود را روی ۴۸۰ رمزارز دیگر گذاشت. این شرکت تقریباً ۱۰ میلیون دلار برای این مقدار کریپتو پرداخت کرد و اکنون مجموعاً ۱۲۹۶۹۹ بیت کوین به ارزش تقریباً ۴ میلیارد دلار در اختیار دارد.

مطلب کامل  استراتژیست جی‌پی مورگان بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال خود را بفروشید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *