هاردفورک اثبات کار اتریوم ۲۴ ساعت پس از به‌روزرسانی مرج راه‌اندازی خواهد شد

با وجود گذشت چند هفته از معرفی ، تیم  EthereumPoW (ETHW)، یک شکاف اثبات کار از بلاک چین اتریوم، سرانجام اعلام کرد که قصد دارد هاردفورک خود را به زودی پس از ادغام اتریوم در 15 سپتامبر(24 شهریور) راه اندازی کند.

در حساب توییتر @EthereumPow پست شده است: «شبکه اصلی ETHW ظرف 24 ساعت پس از ادغام اتفاق می‌افتد. «زمان دقیق 1 ساعت قبل از راه‌اندازی با یک تایمر معکوس اعلام می‌شود و همه چیز از جمله کد نهایی، باینری‌ها، فایل‌های پیکربندی، اطلاعات نودها، RPC، اکسپلورر و غیره پس از پایان زمان عمومی اتفاق خواهد افتاد.»

ادغام اتریوم در اواخر این هفته باعث می‌شود اتریوم به مکانیزم اجماع اثبات سهام تغییر خواهد داد و نیاز به عملیات استخراج انرژی بر را از بین می برد. این حرکت باعث ایجاد شکاف در اکوسیستم اتریوم شده است زیرا ماینرها پیشنهاد فورک اتریوم یا شروع به استخراج بلاک چین های دیگر را دادند.

چندین صرافی از جمله Poloniex، Bitfinex، و کوین بیس به ETHW فورک شده ابراز علاقه کرده اند یا قبلاً آن را لیست کرده اند.

با توجه به حساب @EthereumPoW، شبکه اصلی 2048 بلوک خالی را فراتر از بلوک Merge شروع می‌کند و برای اطمینان از اینکه chainID – شناسه‌ای منحصر به فرد برای تمایز بین بلاک چین‌ها – با موفقیت جابجا می‌شود و به این زنجیره که طولانی‌ترین زنجیره ETHW است، اضافه می‌کند.

 این افست همچنین از بلوک های تکراری در ETH و ETHW جلوگیری می کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *