نهنگ های اتریوم دارایی های شیبا اینو خود را افزایش داده اند

با توجه به شیبا اینو (SHIB) به طور خاص، در چند ماه گذشته علاقه زیادی از سوی نهنگ های اتریوم (ETH) وجود داشته است. در حال حاضر، SHIB یکی از بیشترین توکنهای هولد شده در میان ثروتمندترین نهنگ‌های اتریوم است.

یکی از دلایل احتمالی این امر می تواند این واقعیت باشد که SHIB در حال سوزاندن بخش عظیمی از توکن های خود است. در حال حاضر، حدود ۴۱۰٫۳۴ میلیارد توکن SHIB سوزانده شده است که حدود ۵۲۳٫۹۸ میلیون توکن آن تنها در ۲۴ ساعت گذشته سوزانده شده است.

سوزاندن SHIB می تواند برای دارندگان توکن بسیار مفید باشد، زیرا کمیاب بودن توکن را افزایش می دهد، که احتمالاً می تواند ارزش توکن را افزایش دهد. با این حال، همیشه اینطور نیست.

یکی دیگر از دلایل احتمالی محبوبیت SHIB در بین نهنگ های ETH می تواند این واقعیت باشد که این میم کوین متاورس خود را با ۱۰۰۵۹۵ قطعه زمین مجازی راه اندازی کرد.

SHIB در حال حاضر پس از افت ۱٫۷۸ درصدی قیمت در ۲۴ ساعت گذشته و پس از رسیدن به ۰٫۰۰۰۰۱۱۰۵ دلار در همان بازه زمانی، با قیمت ۰٫۰۰۰۰۱۰۸۴ دلار معامله می شود.

ارزش بازار SHIB در حال حاضر ۵,۹۳۴,۲۱۶,۵۱۲ دلار است. میم کوین همچنین شاهد حجم معاملات ۲۴ ساعته ۲۵,۲۴۲,۲۴۷ دلاری بود که نسبت به دیروز ۱٫۵۲ درصد افزایش داشته است. افزایش حجم معاملات می تواند به دلیل انباشت اخیر SHIB توسط نهنگ های اتریوم باشد.

مطلب کامل  امکان انتقال ارزهای دیجیتال بین پی‌پال و سایر صرافی‌ها فراهم شد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *