نظرسنجی فایندر قیمت سولانا ۵۱۲ دلاری تا سال ۲۰۳۰

پلتفرم تحلیل قیمت Finder، پیش بینی خود را برای قیمت سولانا روز سه شنبه به روز کرد. Finder با استفاده از نظرسنجی های هفتگی و سه ماهه، “پیش بینی های قیمت آینده SOL” را محاسبه می کند. این شرکت نوشت: «نظرسنجی بزرگتر یا سه ماهه ما، از هیئتی متشکل از ۵۴ متخصص صنعت رمزارزها، آخرین بار در ژوئیه ۲۰۲۲ انجام شده است.

فایندر در ادامه افزود:

“پنل ما فکر می کند سولانا تا پایان سال ۲۰۲۲ ارزش ۴۵ دلاری خواهد داشت و در سال ۲۰۲۵ به ۱۶۶ دلار می رسد. همچنین این پنل انتظار دارد قیمت SOL تا سال ۲۰۳۰ به ۵۱۲ دلار افزایش یابد.”

در مقایسه با پیش‌ بینی‌ های قبلی، این پلتفرم در ماه ژوئیه به طور قابل توجهی نزولی تر است و انتظار می‌رود SOL سال ۲۰۲۵ را با قیمت ۱۶۶ دلار و سال ۲۰۳۰ را با قیمت ۵۱۲ دلار به پایان برساند. در مقابل، کارشناسان در ژانویه پیش‌ بینی کردند که SOL تا پایان سال به ۲۲۲ دلار و در سال ۲۰۲۵ به ۴۸۶ دلار و در سال ۲۰۳۰ به ۱۲۶۷ دلار خواهد رسید.

گاوین اسمیت، شریک عمومی Panxora Hedge Fund، یکی از کارشناسان این پنل، نسبت به میانگین فایندر به آینده سولانا خوشبین تر است. او با انتظار اینکه قیمت SOL امسال به ۷۶ دلار برسد، اظهار داشت:

“SOL یکی از رقبای پیشرو در فضای بلاک چین قرارداد هوشمند است. اگر ارتقای اتریوم نتواند کارمزد تراکنش های کمتری ارائه دهد، احتمالاً یکی از ذینفعان اصلی خواهند بود.”

در زمان نگارش این مقاله، سولانا با قیمت ۴۱٫۷۶ دلار معامله می شود که ۱۶ درصد در هفت روز گذشته و ۱۹ درصد در ۳۰ روز گذشته افزایش یافته است.

مطلب کامل  مدیرعامل توییتر می‌گوید ایلان ماسک به هیئت مدیره نخواهد پیوست
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *