میزان جست‌وجوی عبارت «‌Buy Bitcoin» در گوگل به پایین‌ترین سطح در ۲ سال گذشته رسید

روند بیت کوین از ابتدای سال جاری میلادی ، نزولی بوده است و در اثر آن ،این رمزارز  با یک فروش شدید و قابل توجه روبه رو شده است. بزرگترین رمزارز جهان با این وجود ، در راستای ثبات در بالای سطح 20000 دلاری تلاش می کند. به دنبال این روند اصلاحی در بازار، علاقه به این دارایی در بین سرمایه گذاران کاهش یافته است.

علاقه برای جستجوی عبارت “buy bitcoin” (خرید بیت کوین) در گوگل به پایین ترین حد خود در دو سال اخیر کاهش یافته است. بر اساس داده های رسانه فینبولد(Finbold) در هفته منتهی به 10 سپتامبر(19 شهریور)، علاقه نسبت به این عبارت رمزارزی با امتیاز 6 به ثبت رسیده است.

آخرین باری که علاقه نسبت به این عبارت کاهش یافته بود ، 17 اکتبر 2020(مهر-آبان 1399) بود ،زمانی که این رمزارز برای رالی بعدی خود آماده میشد و در اثر آن ، به سقف قیمت تاریخی خود رسید.

همچنین،  این داده ها  در سایر مناطق جهان نشان می دهند که جستجوی این عبارت در نیجریه به اوج خود رسیده است و با امتیاز 100 ثبت شده است. پس از آن ، کشور غن و کامرون دنبال می شوند.

با وجود روند نزولی بازار رمزارزها، تصویر کلی بلاک در چین آفریقا به رشد خود ادامه داده و سرمایه گذاری قابل توجهی در زمینه صورت گرفته است. این درحالیست که شرکت‌های سرمایه‌گذار ریسک پذیر همچنان از آینده این عرصه اطمینان دارند.

میزان جستجوهای در رابطه با بیت کوین با توجه به تداوم اصلاح قیمت ها ، کاهش می یابد

به طور کلی، علاقه عمومی به بیت کوین در پی افت 70 درصدی این رمزارز پرچمدار کاهش یافته است. بیت کوین،  در نتیجه  این فروش شدید و ناگهانی ، در حدود سطح 20000 دلاری رنج میزند.

بنابراین، می‌توان گفت که عدم وجود نوسانات شدید در قیمت بیت کوین منجر به کاهش علاقه نسبت به آن در گوگل شده است.

در عین حال، علاقه به بیت کوین به موجب عواملی از قبیل فروپاشی پروژه های رمزارزی کاهش یافته است. تأثیر ورشستگی پروزه هایی از قبیل اکوسیستم ترا به احتمال زیاد بیت کوین را تحت تاثیر قرار داده و منجر به کاهش اعتماد سرمایه گذاران شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *