استیبل کوین VeUSD در شبکه وی چین عرضه می شود

شبکه وی‌چین (VeChain) از استیبل کوین خود به نام VeUSD رونمایی کرد. این استیبل کوین پشتوانه‌ای به نسبت ۱:۱ از جنس دلار دارد و توسط شرکت استیبلی (Stably) عرضه شده است.

 به نقل از مدیوم، مطابق اطلاعیه‌ای که شرکت استیبلی منتشر کرده است، کاربران می‌توانند VeUSD را در پلتفرم استیبلی پرایم خرید و فروش کنند. این استیبل کوین مطابق استاندارد VIP-180 بر روی شبکه وی چین ساخته شده است و با نسبت ۱ به ۱ توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌شود.

مطابق اطلاعیه استیبلی، این استیبل کوین در آینده‌ای نزدیک قرار است در صرافی‌های متمرکز و غیر متمرکز قابل استفاده باشد. هدف از انتخاب بلاکچین وی‌چین برای VeUSD، کارمزد کم و تراکنش‌های سریع این شبکه با استفاده از مکانیسم گواه اثبات اعتبار آن است. همچنین می‌توان از آن در کاربردهای حوزه دیفای استفاده کرد.

شرکت استیبلی در ماه‌های آینده قرار است تا پلتفرمی برای تعامل با این استیبل کوین عرضه کند که با شبکه وی‌چین ادغام خواهد شد. در اطلاعیه‌های بعدی استیبلی در مورد ویژگی‌های دیگر این پلتفرم اطلاع رسانی خواهد شد.

بر اساس گزارش پیشین میهن بلاکچین، در تاریخ ۱۶ نوامبر، وی چین با به‌روز رسانی شبکه اصلی وی‌چین تور (VeChainThor) به فاز اول الگوریتم اجماع گواه اثبات اعتبار ۲.۰ (PoA 2.0) SURFACE، دست یافته است. وی‌چین یک سیستم رصد و پیگیری زنجیره تامین است که در سال ۲۰۱۵ عرضه شده و رصد فیزیکی و حفظ سابقه بلاکچین را ترکیب می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *