مرجع بازارهای مالی فرانسه ثبت نام بایننس را برای ارائه خدمات مرتبط با رمزارزی در کشور اعطا کرد

در یک به روز رسانی چهارشنبه، AMF بایننس فرانسه را در لیست ارائه دهندگان خدمات دارایی دیجیتال ثبت شده در فرانسه قرار داد. این ثبت‌نام گامی در جهت اجازه دادن به صرافی ارز دیجیتال برای ارائه خدمات مرتبط با رمزارز در فرانسه از جمله نگهداری دارایی‌ها، مبادله دارایی‌های دیجیتال با سایر توکن‌ها یا مناقصه قانونی و راه‌اندازی یک پلتفرم دارایی دیجیتال بود.
به گفته AMF، ثبت نام مستلزم بررسی هایی برای اطمینان از حسن شهرت و شایستگی مدیران و مالکان ذی نفع و همچنین انطباق با مقررات مبارزه با پولشویی و مبارزه با تامین مالی تروریسم است. بایننس در روز چهارشنبه در یک پست وبلاگی اعلام کرد که پس از تایید ثبت نام، فعالیت های خود را در فرانسه به طور قابل توجهی افزایش می دهد و برنامه ریزی کرده است که تیم خود را برای پیگیری توسعه زیرساخت های بیشتر گسترش دهد.
چانپنگ ژائو یا CZ، مدیرعامل بایننس، گفت: “مقررات DASP و AML/CFT فرانسه، الزامات سختگیرانه ای را برای مبارزه با پولشویی و الزامات مناسب برای برآورده کردن استانداردهای بالای لازم برای قانونگذاری در فرانسه ایجاد می کندحرکت به فرانسه نشان دهنده آخرین گسترش بایننس در فعالیت های جهانی خود است، زیرا مجوز فعالیت در ابوظبی در ماه آوریل را به دست آورده است. در ماه مارس رگولاتورهای خاورمیانه نیز به این صرافی برای ارائه خدمات در بحرین و دبی چراغ سبز نشان دادند.

مطلب کامل  ایلان ماسک معتقد است که دوج‌کوین پتانسیل تبدیل شدن به یک ارز رایج را دارد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *