مدیر عامل صرافی بایننس با رئیس جمهور دو کشور آفریقایی ملاقات کرد

مدیر عامل صرافی بایننس، Changpeng Zhao (CZ)، در 6 ژوئیه توئیت کرد که با مکی سال (Macky Sall)، رئیس جمهور سنگال و بانک مرکزی ملاقات کرده است. با این حال، CZ از جزئیات جلسه چیزی را به اشتراک نگذاشته و همچنین نامی از مقامات بانک مرکزی که در جلسه حضور داشتند نبرده است.

با این حال، در همان تاپیک توئیتری، CZ گفت:

“در سنگال، با جناب رئیس جمهور، ملاقات کردم. آقای رئیس جمهور یک نقاشی زیبا از یک هنرمند محلی به ما داد، من هنوز آن را باز نکرده ام. بعداً در این تاپیک عکسی از آن به اشتراک خواهم گذاشت. ما به او نیز یک سکه چالشی BNB (ارزش بسیار کمتر) دادیم که او در عکس نگه داشته بود.”

توئیت ژائو درباره جلساتش در سنگال تنها چند ساعت پس از آن منتشر شد که بایننس آفریقا تصاویری از شرکت CZ در جلسه دیگری در ساحل عاج به اشتراک گذاشت. کاخ ریاست جمهوری ساحل عاج نیز بیانیه ای منتشر کرد که در آن گفتگوهای بین رئیس جمهور آلسان اوتارا و ژائو خلاصه شده بود.

دسترسی به خدمات مالی

قبل از به اشتراک گذاشتن جزئیات و تصاویر دیدارهای خود با دو رئیس جمهور، CZ گفت آفریقا برای پذیرش رمزارز آماده است. چرا که فقط 10الی20 درصد مردم این کشورهای به خدمات بانکی دسترسی دارند. اما بلاکچین آن را با یک گوشی هوشمند فراهم می کند.

البته یکی از کاربران توئیتر در پاسخ به این توئیت ژائو گفت: «واقعا فکر میکنی آن مردمی که به خدمات بانکی دسترسی ندارند، به تلفن هوشمند و اینترنت دسترسی دارند؟»

CZ که با رهبران السالوادور و قزاقستان نیز گفتگو کرده است، در توییت دیگری مدعی شد که “در حال کار بر روی پذیرش رمزارزها در سراسر جهان است.”

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *