مدیرعامل بایننس گزارش‌های بایدن درمورد دارایی‌های دیجیتال را تحسین کرده است

مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، گزارش‌های دارایی دیجیتال منتشر شده توسط دولت بایدن را علی‌رغم استقبال ضعیف برخی از بخشهای صنعت کریپتو تحسین کرد.

ژائو در یک رشته توییت گفت: “این عالی است که می‌بینیم ایالات متحده به سمت چارچوب پیشنهادی کریپتو می‌رود. درست کردن آن به محافظت از مصرف‌کنندگان، بازارها و ایجاد نوآوری مسئولانه کمک می‌کند… رویکرد کل دولت ایالات متحده به مقررات ارزهای دیجیتال، سازگاری و وضوح بسیار مورد نیاز را در مقابل مجموعه‌ای از قوانین و مقررات دولتی حاکم بر این فضا به ارمغان می‌آورد. “

این گزارش‌ها که روز جمعه منتشر شد، گامی مهم در تلاش‌های دولت آمریکا برای تعیین چارچوبی برای سیاست‌های خود در قبال ارزهای دیجیتال بود. این شامل درخواست‌های وزارت خزانه‌داری برای «تلاش مضاعف» در زمینه مقررات، حمایت بیشتر از تحقیقات در مورد ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و برنامه‌های اقدام علیه استفاده از دارایی‌های دیجیتال توسط مجرمان بود.

ژائو، به ویژه از تمرکز بر حمایت از مصرف کننده در برابر کلاهبرداری و جرایم مالی تمجید کرد و گفت که بایننس از فرصت همکاری با تنظیم کننده ها استقبال می کند.

نظرات او در حالی مطرح می شود که گروه های صنعت ارزهای دیجیتال از جمله انجمن بلاک چین و شورای کریپتو برای نوآوری گزارش ها را به دلیل نبود توصیه های سیاستی واضح مورد انتقاد قرار دادند.

با این حال، اظهارات ژائو ممکن است نشان دهنده آخرین تلاش او برای جلب نظر مقامات نظارتی در سراسر جهان باشد. هفته گذشته، در طول Binance Blockchain Week در پاریس، مدیر عامل قانون بازارهای دارایی های کریپتویی اتحادیه اروپا (MiCA) را تحسین کرد و گفت که این قانون به یک استاندارد نظارتی جهانی تبدیل خواهد شد.

در اروپا، صرافی ارزهای دیجیتال تاکنون مجوزهایی را در فرانسه، ایتالیا و اسپانیا به‌دست آورده است، علی‌رغم مواجهه با موانع نظارتی در کشورهایی مانند بریتانیا و هلند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *