مایکل سیلور مردم هنوز به این موضوع پی نبرده‌اند که قیمت یک بیت کوین همان یک بیت کوین است

موضوع اصلی بحث در مورد بازارهای مالی و به ویژه رمزارزها، رکورد تورم در ایالات متحده می باشد که به بالاترین حد خود رسیده و دور دیگری از سقوط دارایی ها را آغاز کرده است. مایکل سیلور، مدیر عامل مایکرواستراتژی، یکی از علاقه‌ مندان به رمزارزها و طرفدار بیت‌ کوین، از این موضوع داغ جا نمانده و بار دیگر نگرش خود را در مورد ارزش واقعی بیت‌ کوین بیان کرده است.

به گفته سیلور، با تورم ایالات متحده که در حد ۹٫۱ درصد و کاهش سریع ارزش سایر ارزهای جهانی در برابر دلار آمریکا، بسیاری از مردم هنوز نمی دانند که ۱ بیت کوین چیزی بیش از ۱ بیت کوین نیست.

بنابراین، سیلور روشن می‌ کند که به‌ عنوان یک متخصص واقعی رمزارزها، نرخ رمزارزها را با ارزهای فیات مرتبط نمی‌ کند و علی‌ رغم فشار شدید آمارهای کلان اقتصادی بر قیمت‌ بیت‌ کوین، ارزش واقعی آن ثابت می‌ ماند.

در همین حال، ضرر “کاغذی” مایکرواستراتژی از ذخایر بیت کوین خود، در حال حاضر بیش از یک میلیارد دلار است. از تاریخ ۲۸ ژوئن این شرکت دارای ۱۲۹۶۹۹ بیت کوین به ارزش نزدیک به ۴ میلیارد دلار بود و با قیمت متوسط ​​۳۰۶۶۴ دلار برای هر بیت کوین خرید می کرد. آخرین خریدهای ثبت شده بیت کوین مایکرواستراتژی در مجموع ۴۸۰ بیت کوین به ارزش ۱۰ میلیون دلار بوده است.

رکود در راه است

شاخص تورم CPI آمریکا در ۱۲ ماه منتهی به ژوئن با ۹٫۱ درصد افزایش نشان داد که بزرگترین افزایش ۱۲ ماهه از نوامبر ۱۹۸۱ است. در همان زمان، بازارها انتظار رقم ۸٫۸ درصدی را داشتند که توجیه پذیر نبود. و در حال حاضر باعث واکنش شدید منفی شده است. بیت کوین در زمان انتشار با کاهش ۵٫۷ درصدی واکنش نشان داده بود، اما کمی بعد مقداری از ریزش خود را جبران کرد.

مطلب کامل  شرکت ماینینگ هات ۸ بیش از ۸ هزار واحد بیت کوین در اختیار دارد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *