مایکرو استراتژی ۴۸۰ بیت کوین دیگر خریداری کرد

شرکت نرم‌ افزاری Microstrategy که در لیست نزدک نیز قرار دارد، دوباره با افت قیمت بیت کوین اقدام به خرید این رمزارز کرده است. طی یک بایگانی موجود در روز چهارشنبه در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، این شرکت اعلام کرد که در بازه زمانی بین ۳ می تا ۲۸ ژوئن (۱۳ اردیبهشت تا ۷ تیر)، «تقریباً ۴۸۰ بیت کوین را به قیمت تقریباً ۱۰٫۰ میلیون دلار، با میانگین قیمتی تقریباً ۲۰۸۱۷ دلار به ازای هر واحد، خریداری کرده است. همچنین این پرونده اضافه می کند:

“از ۲۸ ژوئن ۲۰۲۲، مایکرو استراتژی به همراه شرکت های تابعه خود، مجموع تقریباً ۱۲۹۶۹۹ بیت کوین را در اختیار دارند.”

به طور کلی، بیت کوین این شرکت “با قیمت کل خرید تقریباً ۳٫۹۸ میلیارد دلار و میانگین قیمت خرید تقریباً ۳۰۶۶۴ دلار به ازای هر بیت کوین، شامل کارمزدها و هزینه ها” خریداری شده است.

مایکرو استراتژی اخیراً این شایعه را که ممکن است به دلیل یک وامی که با پشتوانه بیت کوین از بانک Silvergate دارد، ممکن است با لیکوئیدیتی مواجه شود را از بین برد.

مایکل سیلور، مدیر عامل این شرکت، در ماه می گفت: «ما در بلندمدت وارد بیت کوین شده ایم. استراتژی ما خرید بیت‌کوین و نگهداری آن است، بنابراین هیچ هدف قیمتی وجود ندارد. من انتظار دارم که برای همیشه بیت کوین را در بالاترین سطح محلی بخریم.” او افزود: «من انتظار دارم که بیت کوین به میلیون ها نفر برسد. بنابراین، ما بسیار صبور هستیم. ما فکر می کنیم این آینده پول است

مطلب کامل  استیبل کوین ترا به عنوان ارز پایه به صرافی بایننس اضافه شد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *