صرافی هیوبی با فرمانداری شهر بوسان کره جنوبی تفاهم‌نامه امضا کرد

صرافی جهانی ارزهای دیجیتال Huobi Global اعلام کرد که یادداشت تفاهمی را با شهر بوسان کره جنوبی در روز چهارشنبه امضا خواهد کرد تا به این شهر کمک کند تا اولین صرافی رمزنگاری خود را ایجاد کند و اکوسیستم بلاک چین خود را ارتقا دهد.

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، این توافق مستلزم ارائه پشتیبانی فنی و زیرساختی Huobi برای ایجاد صرافی کریپتو تحت حمایت شهر و آوردن بیش از 1500 متخصص فناوری بلاک چین از خارج از کشور به بوسان است.

هیوبی گلوبال سومین صرافی جهانی ارز دیجیتال است که پس از توافق ماه گذشته بایننس و FTX با بوسان توافق امضا کرده است.

هیوبی همچنین قصد دارد دفتر Huobi Korea را از سئول به شهر بندری بوسان منتقل کند تا پشتیبانی از پروژه‌های بلاک چین محلی و جامعه را افزایش دهد.

بایننس و FTX هر دو فاش کردند که به ترتیب دفتری را در بوسان راه اندازی خواهند کرد تا به شهر کمک کنند تا اکوسیستم بلاک چین خود را توسعه دهد. با این حال، انتظار نمی رود که این دو شعبه صرافیهای کریپتوی محلی راه اندازی کنند.

بوسان، دومین شهر پرجمعیت کره جنوبی، به‌عنوان «منطقه عاری از مقررات بلاک‌چین» تعیین شده است که در آن توسعه‌دهندگان بلاک چین می‌توانند پروژه‌ها یا ایده‌هایی را برای دولت شهری ارائه دهند که ممکن است به دلیل قوانین در نقاط دیگر کره محدود شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *