صرافی رمزارز آمریکایی کوین بیس قصد دارد درآمد حاصل از اشتراک‌ها را در بلندمدت افزایش دهد تا با فشرده‌سازی حاشیه سود بالقوه مقابله کند

صرافی رمزارز آمریکایی کوین بیس(Coinbase) قصد دارد درآمد حاصل از اشتراک‌ها را در بلندمدت افزایش دهد تا با فشرده‌سازی حاشیه سود بالقوه مقابله کند.
بنیانگذار و مدیر عامل شرکت، برایان آرمسترانگ(Brian Armstrong)، در مصاحبه ای گسترده با Crypto World در CNBC در 23 آگوست(1 شهریور) به چشم انداز بلندمدت صرافی ارزهای دیجیتال آمریکا پرداخت و اینکه چگونه شرکت قصد دارد از این احتمال جلوگیری کند.
آرمسترانگ بر این باور خود تاکید کرد که فشرده سازی حاشیه سود در آینده اتفاق می افتد زیرا صرافی ها و رقبای بیشتری محصولات و خدمات مشابهی را عرضه می کنند که می توانند برای سهم بازار رقابت کنند:
به همین دلیل است که ما امروز روی درآمدهای زیادی از اشتراک و خدمات سرمایه‌گذاری می‌کنیم و متوجه می‌شویم که هزینه‌های معاملاتی هنوز بخش عمده‌ای از تجارت ما در 10 یا 20 سال آینده خواهد بود. اما من دوست دارم به جایی برسم که بیش از 50 درصد درآمد ما از اشتراک و خدمات باشد.”

آرمسترانگ گفت که شرکت در سه سال گذشته بر روی این تغییر متمرکز بوده است که منجر به اشتراک و خدمات 18 درصد از جریان درآمد شرکت شده است. به گفته آرمسترانگ، این نسبت به درآمد 4 درصدی در سال 2020(1399) افزایش یافته است.
مدیر عامل Coinbase خاطرنشان کرد که ارائه‌های سهام و خدمات نگهداری USDC محرک اصلی درآمد اشتراک و خدمات هستند، در حالی که توسعه Coinbase Cloud و سایر پروژه‌های در دست تولید بیشتر به رشد این جریان‌های درآمدی می‌افزاید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *