صرافی برتر سنت وینسنت و گرنادینز اعلام کرد که توکن حاکمیتی اکوسیستم شیبا اینو یعنی اکنون به طور رسمی در این پلتفرم فعال است

صرافی برتر سنت وینسنت و گرنادینز، BlueBit.io، اعلام کرد که توکن حاکمیتی اکوسیستم شیبا اینو یعنی Bone ShibaSwap (BONE)، اکنون به طور رسمی در این پلتفرم فعال است.

BlueBit.io در توییت ۲۵ آگوست (۳ شهریور) خود خطاب به توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو، شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama)، به لیست شدن BONE اشاره کرد: «شیبا اینو به LEASH و BONE خود نیاز دارد، درست است؟»

توسعه‌دهنده شیبا نیز پاسخ داد، «مطمئناً Bluebit. فکر می‌کنی SHIBARMY چیست؟» سپس BlueBit این گفتگو را در توییتر جمع‌ کرد و گفت، «ما می‌توانیم این را محقق کنیم.»

صرافی BlueBit که به تازگی راه‌اندازی شده است، مدت کوتاهی پس از لیست کردن شیبا اینو در پلتفرم خود در اوایل ماه آگوست (اواسط مرداد)، توییتی را با تگ شیتوشی کوساما منتشر کرد از برنامه خود برای لیست کردن برترین میم کوین‌ها گفت و در همین حال اشاره‌ای به BONE نیز کرد.

BlueBit.io در توییتی از شیتوشی کوساما پرسید: «ما شیبا را لیست کردیم. آیا دوست داری اکنون Bone را نیز در این صرافی ببینی؟» توسعه‌دهنده شیبا اینو نیز پاسخ مثبتی داد: «بله! این عالی خواهد بود!»

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *