شیبا اینو به لیست معاملاتی صرافی بیترکس اضافه شد

شیبا اینو اکنون رسماً در برترین صرافی رمزارزی ایالات متحده، Bittrex فهرست شده و لیست شدن در یک صرافی بزرگ دیگر را به کارنامه خود اضافه کرده است. البته برای مقایسه با رقیب خود یعنی Dogecoin، بهتر است بدانیم که دوج در سپتامبر ۲۰۱۸ در Bittrex لیست شده بود.

در نتیجه چندین لیست شدن از سال گذشته، شیبا در حال حاضر در چندین صرافی معروف رمزارزی از جمله بایننس، کوین بیس، جمینی و غیره قابل معامله است. شیبا در نهایت در ماه ژوئن در صرافی محبوب Bitstamp نیز فهرست شد، همچنین اپلیکیشن معاملات سهام Robinhood نیز در آوریل این کار را انجام داده بود.

صرافی Switchhere، اواخر این ماه، همچنین فهرست سه رمزارز شیبا شامل SHIB، LEASH و BONE را اعلام کرد. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، در همان بازه زمانی، شرکت خدمات مالی آلمانی Vivid Money نیز از شیبا حمایت کرده است.

سوزاندن بیش از ۴۳ میلیون شیبا

طبق اطلاعات پایگاه سوزاندن شیبا در توییتر، ۱۴ تراکنش انجام شده و بیش از ۴۳۱۴۳۴۷۴ توکن شیبا در ۲۴ ساعت گذشته سوزانده شده است.

بر اساس داده های IntoTheBlock، نهنگ های شیبا اینو، یا دارندگان اصلی، در حال تحرک هستند. زیرا تراکنش های بزرگ در روز گذشته ۳۰ درصد افزایش یافته است. یک تراکنش معمولی اغلب بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار است و افزایش قابل توجه حجم تراکنش گهگاه با افزایش فعالیت نهنگ هایی مرتبط است که در حال خرید یا فروش هستند.

شیبا اینو رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است. طبق آمار WhaleStats، تعداد دارندگان شیبا اینو اکنون ۱۲۰۲۷۵۵ نفر است. شیبا اینو در حال حاضر بزرگترین موقعیت را در بین ۱۰۰ نهنگ برتر اتریوم دارد.

مطلب کامل  دریبیت پشتیبانی از سولانا را به خدماتش اضافه می کند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *