سرعت سوزانده‌شدن توکن‌های شیبا اینو ۲۳۱ درصد رشد کرده است

بر اساس اطلاعات وب سایت Shibburn، نرخ توکن سوزی شیبااینو تا حدود ۲۳۱٪ افزایش یافته است. روز گذشته، این وبسایت از انجام ۲۵ تراکنش و خارج شدن ۱۹۶۸۲۰۰۰۷ توکن SHIB از گردش بازار خبر داد. علاوه بر این، در ساعات گذشته میلیون ها SHIB در تراکنش های مختلف به کیف پول های مرده ارسال شده است.

یکی از اعضای جامعه شیبا اینو با نام “Gossip SHIB” معتقد است برای افزایش قیمت شیبا اینو در درازمدت، سوزاندن مداوم توکن ها به طور روزانه امری ضروری خواهد بود.

افزون بر این، انتظار راه اندازی پروژه‌های جدیدی مانند استیبل کوین SHI، که به گفته توسعه‌دهنده اصلی SHIB، احتمالاً تا سال ۲۰۲۲ راه اندازی می شود و اتمام فاز بتا از پروژه شیباریوم (Shibarium) در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ از دیگر عوامل امیدوارکننده برای افزایش قیمت این توکن می باشند.

در زمان نگارش این مطلب، SHIB با افت ۲٫۵۳ درصدی با قیمت ۰٫۰۰۰۰۱۱۶ دلار معامله می شود. وضعیت شاخص مقاومت نسبی این ارز ممکن است نشان دهنده آن باشد که قیمت شیبا اینو برای یک حرکت کوتاه مدت آماده است. این اندیکاتور در حال حاضر بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد. اگر خریداران در سطوح فعلی وارد عمل شوند، مقاومت بعدی در حدود ۰٫۰۰۰۰۲۱ دلار مانع حرکت آنها می شود. در صورت ریجکت شدن، ممکن است SHIB حمایت موجود در حدود ۰٫۰۰۰۰۱۰ دلار را دوباره آزمایش کند.

طبق داده‌های WhaleStats، با وجود نوسانات منفی اخیر، شیبا اینو همچنان در میان هفت دارایی برتر خریداری شده توسط ۲۰۰۰ نهنگ برتر اتر (ETH) قرار دارد. روز ۸ جولای یک نهنگ کریپتو طی چهار تراکنش بزرگ ۱ تریلیون SHIB خریداری کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *