سامسون مو یکی از حامیان معروف بیت کوین جنبه متمرکز ادغام را بیان کرد

سامسون مو(Samson Mow)، یکی از حامیان معروف بیت کوین، اخیراً در رسانه های اجتماعی صحبت کرد تا در مورد جنبه های متمرکز ادغام آینده یا همان ارتقاء اتریوم صحبت کند، که او ادعا کرد به طور گسترده ای شناخته شده نیست.

اتریوم پس از تکمیل ارتقاء Bellatrix در 6 سپتامبر(15 شهریور) در حالت شمارش معکوس است و بسته به نرخ هش (قدرت رایانه) ورودی در شبکه، همه چیز برای انتقال رسمی بین 13 تا 15 سپتامبر(22 تا 24 شهریور) آماده است. قرار است ادغام توسط آستانه دشواری به نام سختی کل ترمینال (TTD) با مقدار 58750000000000000000000 نامیده شود.

موو ادعا کرد که در حالی که همه فکر می کنند که ادغام با دشواری آستانه از پیش تعیین شده آغاز می شود، یک جنبه وجود دارد که افراد زیادی به آن توجه نکرده اند. او گفت که اپراتورهای نود این قدرت را دارند که مقدار TTD را با یک خط کد بازنویسی کنند.

موو به یک پست وبلاگ گلکسی اشاره کرد که در آن مشکل اصلی تمرکز در ادغام برجسته شده بود و ادعا کرد که اتریوم آگاهانه این واقعیت را سرکوب کرده است.

کوین تلگراف با موو تماس گرفت تا دیدگاه او را در مورد ادغام آینده و بحث متمرکزسازی که حول محور انتقال آتی اتریوم در جریان است، دریافت کند. موو به کوین تلگراف گفت که با حرکت به سمت اثبات سهام (PoS)، «جنبه تمرکز اتریوم دائمی خواهد شد».

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *