ریچارد فولر وزیر اقتصاد خزانه‌داری گفت که دولت می‌خواهد بریتانیا به مرکز جهانی مسلط برای فناوری‌های کریپتو تبدیل شود

ریچارد فولر(Richard Fuller)، وزیر اقتصاد خزانه‌داری، گفت که دولت می‌خواهد بریتانیا به «مرکز جهانی مسلط برای فناوری‌های کریپتو» تبدیل شود.

در یک بحث پارلمانی در مورد مقررات دارایی‌های رمزارزی در بریتانیا در روز چهارشنبه، فولر به نفع موارد استفاده قدرتمند برای ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین، از جمله استفاده از فناوری دفتر کل توزیع‌شده برای گمرک و تجارت بین‌المللی و ذخیره سوابق پزشکی در بلاک چین صحبت کرد. الکساندر استافورد(Alexander Stafford)، منشی خصوصی پارلمانی نخست وزیر تازه منتخب لیز تراس(Liz Truss)، افزود که نخست وزیر بر تعهد خود به ارائه اتصال به اینترنت برای ساکنان بریتانیا، که می تواند امکان دسترسی به خرید، فروش و استخراج رمزارزها را فراهم کند، تأیید مجدد کرد.

فولر گفت: “با توجه به اهمیت فناوری‌های کریپتو، دولت بریتانیا به دنبال راه‌هایی برای دستیابی به مزیت رقابتی جهانی برای بریتانیا است.”

وزیر اقتصاد افزود:

ریچارد فولر، وزیر اقتصاد خزانه‌داری، گفت که دولت می‌خواهد بریتانیا به «مرکز جهانی مسلط برای فناوری‌های کریپتو» تبدیل شود.

در یک بحث پارلمانی در مورد مقررات دارایی‌های رمزنگاری شده در بریتانیا در روز چهارشنبه، فولر به نفع موارد استفاده «قدرتمند» برای ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین، از جمله استفاده از فناوری دفتر کل توزیع‌شده برای گمرک و تجارت بین‌المللی و ذخیره سوابق پزشکی در بلاک چین صحبت کرد. الکساندر استافورد، منشی خصوصی پارلمانی نخست وزیر تازه منتخب لیز تراس، افزود که نخست وزیر بر تعهد خود به ارائه اتصال به اینترنت برای ساکنان بریتانیا، که می تواند امکان دسترسی به خرید، فروش و استخراج رمزارزها را فراهم کند، “تأیید مجدد” کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *