ریپل با همکاری جدید خود صدور حواله‌ها بین ژاپن و تایلند را تسهیل می‌کند

شرکت رمزارزی ریپل، با راه‌ اندازی یک پروژه مشترک جدید با SBI Remit، بزرگترین ارائه‌ دهنده خدمات پرداخت در ژاپن، برای ساده‌ سازی انتقال پول بین ژاپن و تایلند تلاش می کند. به کمک این پروژه، SBI Remit، به تایلندی‌ هایی که در ژاپن زندگی می کنند، این امکان را می‌ دهد تا با استفاده از فناوری RippleNet فورا پول های خود را به تایلند منتقل کنند. بانک تجاری Siam نیز نماینده طرف تایلندی در این سرمایه گذاری خواهد بود.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ریپل، به لطف این مشارکت، بیش از ۴۷۰۰۰ تایلندی در ژاپن می توانند آزادانه ین را با استفاده از دستگاه های خودپرداز به تایلند ارسال کنند و در عرض یک ثانیه برای برداشت در قالب بات تایلند در دسترس خواهند بود. ولی قبلا چنین انتقالی مستلزم دخالت یک شخص سوم بود و بیشتر فقط از طریق پول نقد قابل انجام بود.

در آسیا بستر برای ریپل فراهم است

در حالی که کشورها و شرکت‌ های آسیایی در حال استفاده کامل از ریپل و گنجاندن XRP در عملیات پرداخت خود هستند، در ایالات متحده، این شرکت تحت فشار نظارتی جدی از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار قرار گرفته است. با این وجود، به نظر می رسد که ریپل با درک قواعد این “مناقشه” تصمیم گرفت صد میلیون دلار به این امر اختصاص دهد و همه چیز را در اختیار وکلا بگذارد تا تمام تلاش و توجه خود را روی کار اصلی خود متمرکز کند.

مطلب کامل  اعلام حمایت ایلان ماسک بهای دوج کوین را افزایش داد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *