راه‌اندازی برنامه ردیاب ایردراپ به نام Airdrops Tracker

گزارش آکادمی حسناوی به نقل از کوین گراف؛ فروشگاه برنامه‌های امریس اعلام کرد که اپلیکیشن جدیدی را عرضه خواهد کرد که دنیای ایردراپ‌ها را متحول می‌کند.

فروشگاه (App store) زنجیره‌ای-متقاطع Emeris که توسط پلتفرم Tenderment هدایت می‌شود، قصد دارد برنامه جدیدی به نام Airdrops Tracker را برای دسترسی کاربران به اطلاعات ایردراپ‌های بلاکچین‌های مختلف را راه‌اندازی کند. پلتفرم Tenderment به اکوسیستم Cosmos تعلق دارد.

اکوسیستم Cosmos در چند ماه گذشته از نظر تعداد کاربران و استفاده کلی از شبکه رشد چشمگیری داشته است. این اکوسیستم برای تشویق بیشتر کاربران به شبکه‌های مبتنی بر بلاکچین Cosmos، ایردراپ‌های بسیاری را راه‌اندازی کرد. با این حال، پیگیری روند توزیع ایردراپها برای کاربران دشوار بود.

اپ‌استور Emeris این مشکل را با یک داشبورد همه‌کاره برای ایردراپ‌ها حل کرد. محصول جدید قرار است تا تمام ایردراپ‌ها را در یک محیط ساده و جامع جمع‌آوری کند. در داشبورد برنامه Airdrops Tracker، کاربران می‌توانند از زمان و شرایط ایردراپ‌های گذشته و آینده در بلاکچین‌های مختلف آگاهی یابند.

برنامهAirdrops Tracker  همچنین زیرساختی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که آنها را قادر می‌سازد مستقیماً از داشبورد ایردراپ را دریافت کنند و نیاز به فرآیندهای طولانی و پیچیده Claim در‌dApp های مختلف را از بین ببرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *