دو صرافی محبوب در لاتام Ripio و Bitso از راه‌ اندازی کارت‌ هایی با قابلیت پرداخت رمزارزی خبر داده‌ اند

از آنجایی که موسسات بانکی بیشتری به دنیای رمزارزها وارد می شوند و خدمات کریپتو را برای حفظ مشتریان خود ارائه می دهند، فاصله بین بازار رمزارزها و دنیای بانکداری سنتی در حال از بین رفتن است. از این رو، دو صرافی محبوب در لاتام، Ripio و Bitso، از راه‌ اندازی کارت‌ هایی با قابلیت پرداخت رمزارزی خبر داده‌ اند که به مشتریان خود اجازه می‌ دهند با رمزارزهای خود که در این پلتفرم‌ ها نگهداری می کنند، خرید انجام دهند.

صرافی ریپیو برای تحقق این موضوع، با شرکت Visa همکاری کرده تا یک کارت اعتباری معتبر در عرصه بین‌ الملل را عرضه کند. این صرافی انتظار دارد که این محصول راه حلی برای مردم باشد تا بیشتر از رمزارزها در خریدها و پرداخت های روزمره خود استفاده کنند. کارت رمزارزی مبتنی بر ویزا بابت خریدهای انجام شده، 5 درصد پاداش نقدی ارائه می‌ کند که تا 31 اکتبر (9 آبان) به حساب‌ های کاربران واریز خواهد شد.

هنریکه تکشیرا (Henrique Teixeira)، رئیس بخش این تجارت جدید در ریپیو، اعلام کرد که صرافی معتقد است تا دسامبر (آذر) بیش از 250000 مشتری با سرمایه گذاری تقریبا 300000 دلاری در این محصول از این کارت استفاده خواهند کرد.

همکاری Bitso با مستر کارت
بیتسو، یکی از بزرگترین صرافی‌ های لاتام از نظر حجم معاملات، اعلام کرده است که قصد دارد کارتی با قابلیت پرداخت رمزارزی را در اواخر امسال راه‌ اندازی کند. مدیر عامل بیتسو، دانیل ووگل (Daniel Vogel)، مطمئن است که زمستان کریپتو طولانی نخواهد بود و راه اندازی این ابزار با مشارکت مسترکارت گامی است که نشان می دهد این شرکت به آینده دارایی های کریپتو مطمئن است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *