دوج کوین رشد قیمتی حاصل از اخبار خرید توییتر توسط ایلان ماسک را از دست داد

براساس تازه ترین اطلاعات وبسایت مرجع CoinMarketCap، قیمت دوج کوین، بزرگترین میم کوین بازار، طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۳ درصد کاهش یافته است.

با از دست رفتن دستاوردهایی که به دلیل اقدامات اخیر ایلان ماسک حاصل شده بود، دوج کوین بار دیگر در آستانه خروج از لیست ۱۰ ارز برتر بازار قرار گرفت و مدتی قبل، جایگاه دهم بازار را تسلیم آوالانچ کرد. ارزش بازار این ارز دیجیتال در حال حاضر ۱۸٫۶ میلیارد دلار است.

همانطور که پیشتر در گزارش ها خواندید، روز دوشنبه پس از نهایی شدن قرارداد جنجالی خرید ۴۴ میلیارد دلاری توییتر توسط ایلان ماسک، دوج کوین یک رالی بزرگ را آغاز کرد.

انتظار می رود ارز دیجیتال مورد علاقه این غول فناوری، در آینده نقش برجسته ای در توییتر ایفا کند. ماسک قبلاً این ایده را مطرح کرده است که به مشترکان Twitter Blue اجازه دهد با کمک این رمزارز، پرداخت های خود را انجام دهند.

با این حال، معامله توییتر خود به یک رویداد «شایعه را بخر، اخبار را بفروش» برای دوج کوین تبدیل شد.

گفتنی است که ماسک هنوز کنترل این پلتفرم تاثیرگذار رسانه های اجتماعی را به دست نگرفته است. انتظار می رود این اتفاق اواخر سال جاری محقق شود

مطلب کامل  یک نهنگ به میزان 5,000 بیت کوین را که ارزش آن معادل 100 میلیون دلار است به صرافی رمزارزی کراکن انتقال داده است
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *