در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۴۰ میلیون توکن شیبا اینو سوزانده شده است

به گزارش پلتفرم ردیاب توکن سوزی Shibburn، در ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۱۴۰ میلیون توکن شیبااینو (Shiba Inu) به کیف‌پول‌های مرده انتقال یافته و برای همیشه در آنها قفل شده اند. براساس توییتی که از حساب کاربری Shibburn اخیراً منتشر شده است، در آخرین اقدام، در مجموع ۱۴۰،۲۲۳،۷۰۳ واحد از این میم کوین سوزانده شده و به این ترتیب، نرخ توکن سوزی آن تا ۱۳۶٫۷% افزایش یافته است.

همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم، هدف از سوزاندن ارزها این است که با کمیاب شدن SHIB قیمت آن در بلندمدت افزایش یابد. بر اساس گزارش وب سایت ردیاب توکن سوزی SHIB، تاکنون مجموعاً ۴۱۰,۳۷۲,۹۲۷,۳۳۳,۴۲۳ واحد توکن شیبا از مجموع موجودی در گردش آن سوزانده شده است. ولی علیرغم این واقعیت، قیمت SHIB هنوز ۸۸ درصد از پیک تاریخی ۰٫۰۰۰۰۸۸۴۵ دلاری آن که در اواخر اکتبر سال گذشته به ثبت رسید، فاصله دارد. در حال حاضر، ۵۵۷,۹۸۹,۳۳۴,۹۹۵,۵۰۳ SHIB در حال گردش است.

لیست شدن SHIB در بزرگترین صرافی فیلیپین

بر اساس چندین توییت تازه که توسط Coins.ph، بزرگترین صرافی رمزنگاری فیلیپین ارسال شده اند، این پلتفرم قصد داشت روز ۱۳ جولای شیبااینو را لیست کند ولی به دلیل مشکلات فنی خاص، این کار تاکنون به تعویق افتاده است. این صرافی قول داده است که «خیلی زود» شیبا اینو را در لیست ارزهای تحت پشتیبانی خود قرار دهد.

نهنگ ها به خرید انبوه SHIB ادامه می دهند

همانطور که قبلا گزارش شد، Shiba Inu بار دیگر به بزرگترین دارایی دیجیتالی تبدیل شده است که توسط بزرگترین نهنگ های اتریوم نگهداری می شود. در حال حاضر، این سرمایه گذاران ۵۵۹,۹۷۴,۴۳۲ دلار توکن SHIB در اختیار دارند که ۲۲٫۳۵ درصد از پرتفوی آنها را تشکیل می دهد.

مطلب کامل  متاورس جهانی فراتر از فضای مجازی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *