درآمد ماینرهای بیت کوین نسبت به ماه گذشته بیش از ۶۸درصد افزایش داشته است

صنعت استخراج بیت کوین (BTC) در طول سال 2022 استرس زیادی را تحمل کرد، زیرا بازار نزولی طولانی مدت به طور مستقیم بر درآمد آن‌ها در صورت تبدیل به دلار آمریکا تأثیر گذاشت. با این حال، ماینرهایی که نسبت به کمترین روز درآمد ماینینگ در سال یعنی 13 ژوئن(23 خرداد) مقاوم هستند، شاهد افزایش 68.63 درصدی درآمد استخراج در یک ماه بودند.
در طول سال، درآمد حاصل از استخراج بیت‌کوین به دلیل عوامل متعددی که حول احساسات سرمایه‌گذاران از جمله تنش‌های ناشی از سقوط بازار، فروپاشی اکوسیستم و سرمایه‌گذاری‌های زیان‌آورمتمرکز شده‌اند، کاهش یافت. اکوسیستم بیت کوین با عوامل تعیین کننده متعددی از جمله درآمد استخراج کنندگان به دلار، مشکل شبکه و نرخ هش بهبود یافت.داده‌های blockchain.com تأیید می‌کند که درآمد استخراج بیت‌کوین در یک ماه نزدیک به 69 درصد افزایش یافته است(از 13.928 میلیون دلار در 13 جولای(22 تیر) به 23.488 میلیون دلار در 12 آگوست(21 مرداد)) . علاوه بر این، قیمت‌های پایین‌تر تجهیزات ماینینگ (GPU) به استخراج‌کنندگان بیت‌کوین اجازه می‌دهد تا زیرساخت‌های موجود خود را در حالی که به دنبال استخراج هستند، گسترش دهند.
در کنار درآمد ماینینگ، هش ریت بیت کوین در ماه گذشته بیش از 10 درصد رشد کرد و به انعطاف پذیری شبکه در برابر حملات دابل اسپندینگ کمک کرد. با این حال، در نتیجه، سختی شبکه، معیاری برای اینکه استخراج یک بلوک جدید بیت کوین چقدر دشوار است، برای اولین بار از ژوئن(خرداد) افزایش یافت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *