درآمد ماینرهای بیت کوین نسبت به ماه گذشته بیش از ۶۸درصد افزایش داشته است

صنعت استخراج بیت کوین (BTC) در طول سال ۲۰۲۲ استرس زیادی را تحمل کرد، زیرا بازار نزولی طولانی مدت به طور مستقیم بر درآمد آن‌ها در صورت تبدیل به دلار آمریکا تأثیر گذاشت. با این حال، ماینرهایی که نسبت به کمترین روز درآمد ماینینگ در سال یعنی ۱۳ ژوئن(۲۳ خرداد) مقاوم هستند، شاهد افزایش ۶۸٫۶۳ درصدی درآمد استخراج در یک ماه بودند.
در طول سال، درآمد حاصل از استخراج بیت‌کوین به دلیل عوامل متعددی که حول احساسات سرمایه‌گذاران از جمله تنش‌های ناشی از سقوط بازار، فروپاشی اکوسیستم و سرمایه‌گذاری‌های زیان‌آورمتمرکز شده‌اند، کاهش یافت. اکوسیستم بیت کوین با عوامل تعیین کننده متعددی از جمله درآمد استخراج کنندگان به دلار، مشکل شبکه و نرخ هش بهبود یافت.داده‌های blockchain.com تأیید می‌کند که درآمد استخراج بیت‌کوین در یک ماه نزدیک به ۶۹ درصد افزایش یافته است(از ۱۳٫۹۲۸ میلیون دلار در ۱۳ جولای(۲۲ تیر) به ۲۳٫۴۸۸ میلیون دلار در ۱۲ آگوست(۲۱ مرداد)) . علاوه بر این، قیمت‌های پایین‌تر تجهیزات ماینینگ (GPU) به استخراج‌کنندگان بیت‌کوین اجازه می‌دهد تا زیرساخت‌های موجود خود را در حالی که به دنبال استخراج هستند، گسترش دهند.
در کنار درآمد ماینینگ، هش ریت بیت کوین در ماه گذشته بیش از ۱۰ درصد رشد کرد و به انعطاف پذیری شبکه در برابر حملات دابل اسپندینگ کمک کرد. با این حال، در نتیجه، سختی شبکه، معیاری برای اینکه استخراج یک بلوک جدید بیت کوین چقدر دشوار است، برای اولین بار از ژوئن(خرداد) افزایش یافت.

مطلب کامل  کاردانو در بین 10 دارایی برتر قرار دارد که توسط 4000 نهنگ برتر BSC خریداری شده است
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *