حدود 54 درصد از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال خود را در چند ماه گذشته نفروخته اند

بر اساس گزارش جدیدی که توسط پلتفرم تحقیقات هوش مصرف کننده CivicScience منتشر شده است، حدود 54 درصد از سرمایه گذاران، ارزهای دیجیتال خود را در چند ماه گذشته نفروخته اند.

با این حال، تقریباً یک چهارم سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال تقریباً تمام دارایی های خود را فروختند. 20 درصد از پاسخ دهندگان فقط مقدار کمی ارز دیجیتال فروختند. جای تعجب نیست که رابطه مستقیمی بین درآمد فرد و توانایی فرد برای نگه داشتن ذخیره ارز دیجیتال وجود دارد. آن دسته از سرمایه گذارانی که بیش از 150000 دلار در سال درآمد دارند، معمولاً سطح بالایی از اعتقاد راسخ دارند و تقریباً 70 درصد آنها در چند ماه گذشته چیزی نفروخته اند. برعکس، اکثر کسانی که درآمد سالانه آنها زیر 50000 دلار است، تمام یا حداقل برخی از دارایی های خود را فروختند.

به طور کلی، تقریباً 20٪ از جمعیت عمومی قبلاً روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند. درصد کسانی که ادعا می کنند نوسانات ارزهای دیجیتال بر تمایل آنها برای سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتالی مانند بیت کوین، دوج کوین و اتریوم تأثیر می گذارد، از 54 درصد در ژانویه به 58 درصد در جولای افزایش یافته است. این نشان می دهد که سقوط اخیر باعث شده است که ارزهای دیجیتال به میزان قابل توجهی برای سرمایه گذاران ریسک گریز کمتر جذاب باشند. تنها یک پنجم سرمایه گذاران معتقدند که کریپتو از نظر محبوبیت به اوج خود نرسیده است، که یک بار دیگر تأیید می کند که در حال حاضر در بازار نزولی قرار دارد. به گفته 30 درصد از پاسخ دهندگان، دلیل اصلی تردید سرمایه گذاران برای قرار گرفتن در معرض کریپتو، عدم مشروعیت درک شده آن است. پاسخ دهندگان همچنین تمایلی برای ورود به کریپتو ندارند زیرا آن را درک نمی کنند. برخی نیز نگران نوسانات شدید آن هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *