جهش ۳۰ درصدی قیمت اتریوم کلاسیک در آستانه انتقال اتریوم به اثبات سهام

توسعه دهندگان Ethereum Classic این پروژه را ادامه تاریخی بدون تغییر زنجیره اصلی اتریوم می دانند. قیمت اتریوم کلاسیک با افزایش بیش از 17 درصدی در یک شب خبرساز شده است. از آنجایی که انتقال شبکه اتریوم قرار است در سپتامبر 2022 فعال شود، جامعه اتریوم منتظر این انتقال کلیدی است که به سرعت زمان آن نزدیک تر می شود.

در ژوئیه 2016 جامعه اتریوم در مورد چگونگی حرکت رو به جلو پس از استخراج 3.6 میلیون رمزارز اتریوم اختلاف نظر داشت و جامعه توسعه دهندگان و سازندگان اتریوم کلاسیک معتقد به حفظ یکپارچگی بلاکچین و حرکت رو به جلو با بلاکچین بدون فیلتر بودند. در همین حال، جامعه اتریوم با یک هارد فورک پیش رفت و پروژه را از اتریوم کلاسیک جدا کرد.

بار دیگر، جامعه اتریوم در یک دوراهی قرار دارد، جایی که جامعه به این دارایی رای داده است تا از الگوریتم اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) تبدیل شود. این احتمال وجود دارد که گروهی از دارندگان اتریوم و ماینرها به اتریوم کلاسیک، زنجیره بلاکی که از اثبات کار به عنوان مکانیزم اجماع خود استفاده می‌ کند، روی بیاورند.

قیمت اتریوم کلاسیک ممکن است قبل از انتقال رشد انفجاری را تجربه کند. توسعه دهندگان هسته اتریوم جدول زمانی را برای انتقال اتریوم نهایی کردند و این رویداد برای سپتامبر 2022 برنامه ریزی شده است. رشد قیمت اتریوم کلاسیک احتمالاً آغاز خواهد شد و با انتقال اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام، هدف آن افزایش 55 درصدی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *