جنین یوریو: فیلم اسپیلبرگ تصور غلطی درباره متاورس ایجاد می‌کند

جنین یوریو(Janine Yorio)، مدیرعامل اوری رلم(Everyrealm)، تصورات غلطی را که می‌گویند متاورس را فقط می‌توان «به طور انحصاری در VR» ارائه کرد، از بین برد.
یوریو در ۹ آگوست(۱۸ مرداد) در هفته بلاک چین کره ای ۲۰۲۲ به حضار در سئول گفت که فیلم Ready Player One اثر استیون اسپیلبرگ(Steven Spielberg) به ما نگاهی اجمالی به این موضوع داده است که اگر در متاورس زندگی می کردیم زندگی چگونه بود.
با این حال، فیلم این تصور نادرست را در مورد متاورس به ما می دهد زیرا “قهرمان داستان یک هدست واقعیت مجازی به سر دارد”، او استدلال می کند، علیرغم اینکه اکثر پیشرفت ها در متاورس در حال حاضر برای دسکتاپ ساخته شده اند.

یوریو تاکید کرد که ایده انحصاری متاورس در VR غیرواقعی است و گفت که اگرچه Ready Player One به ما نشان داد که متاورس یک مفهوم هیجان انگیز است، اما در آینده نزدیک اتفاق نخواهد افتاد.
مدیر Everyrealm پیشنهاد کرد که متاورس “به طور انحصاری در VR” با نحوه استفاده انسان از فناوری، که عموماً چند کاره است تناقض دارد.
یوریو گفت: می‌توانیم انتظار داشته باشیم که ۱۲ تا ۳۶ ماه آینده هیجان‌انگیزترین زمان برای متاورس باشد.

Everyrealm شرکتی است که سرمایه‌گذاری، مدیریت و توسعه دارایی‌های دیجیتالی مانند NFT، پلتفرم‌های متاورس، بازی و زیرساخت را انجام می‌دهد. این شرکت در حال حاضر دارای ۲۵ پلتفرم متاورس و همچنین مالکیت بیش از ۳۰۰۰ ان اف تی و مدیریت بیش از ۱۰۰ توسعه املاک و مستغلات است.

 

مطلب کامل  جمهوری آفریقای مرکزی در حال کار بر روی راه‌اندازی اولین مرکز سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال در قاره است
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *