جدیدترین الگوی نموداری بیت کوین حاکی از آن است که معامله گران ریسک پذیر در بازار رمزارزها باید خود را برای ضرر و زیان بیشتری آماده کنند

جدیدترین الگوی نموداری بیت کوین حاکی از آن است که معامله گران ریسک پذیر  در بازار رمزارزها باید خود را برای ضرر و زیان بیشتری آماده کنند.

بزرگ‌ترین رمزارز بازار، یک الگوی تکنیکال به اصطلاح کنج صعودی را دنبال کرده است که تحلیل گران تکنیکال ، این نوع الگو را آرامش قبل از طوفان می نامند.

الگوی کنج صعودی بین ماه های مه و ژوئن شکل گرفت و باعث عقب نشینی شدید بیت کوین شد. در اثر آن ، قیمت با افت ۴۲ درصدی از سطح ۳۰۰۰۰ دلاری به سطح ۱۷۶۰۰ دلاری کاهش پیدا  کرد.

نظرها در مورد اینکه آیا این رمزارز پس از سقوط ۵۷ درصدی در سال جاری میلادی ، توانسته است در حدود سطح ۲۰۰۰۰ به حمایت پایداری  برسد ویا خیر ، متفاوت است. سقوط این رمزارز ناشی از تشدید سیاست های پولی بوده است.

بر اساس نتایج اخیر نظرسنجی MLIV Pulse ، اکثر پاسخ‌دهندگان بر این باور بودند که احتمال اینکه بیت کوین به سطح ۱۰۰۰۰ دلاری سقوط کند ،بیشتر از آن است که به سمت سطح ۳۰۰۰۰ دلاری پیش برود. این رمزارز سرشناس تا ساعت ۱۲:۱۰ PM به وقت سنگاپور حدود ۲٫۴ درصد کاهش یافت و به سطح ۱۹۹۲۷ دلار رسید.

مطلب کامل  مدیر عامل صرافی کوین بیس طی کنفرانس جهانی موسسه میلکن عنوان کرد که در عرض یک دهه 1 میلیارد نفر از رمزارزها استفاده خواهند کرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *