جابجایی نیم میلیارد دلار بیت کوین بین کیف پول های ناشناخته

معمایی به اندازه یک نهنگ در حال شکل گیری است، زیرا بیش از نیم میلیارد دلار بیت کوین در کمتر از یک روز در میان کیف پول های رمزارزی متعددی منتقل شده است.

ربات ردیابی WhaleAlert گزارش می دهد که دقیقاً ۱۴۷۱۲ بیت کوین ۱۱ بار بین ۱۲ کیف پول مختلف در یک بازه زمانی ۱۷ ساعته جابجا شده است. تنها متغییری که در این جابجایی ها وجود داشته، ارزش دلاری بیت کوین ها می باشد. زیرا بازار امروز دچار نوسان بوده است.

ارزش بیت کوین در اولین ارسال ۶۱۶٫۱۸ میلیون دلار بود که در تراکنش ماقبل آخر تقریباً ۴ درصد کاهش یافته و به ۵۹۱٫۸۷ میلیون دلار رسیده است.

در زمان نگارش این خبر، بیت کوین در روز گذشته ۲٫۶ درصد کاهش یافته و با قیمت ۳۹۷۳۱ دلار معامله می شود.

شرکت تجزیه و تحلیل Glassnode در توئیتی می گوید که روند نزولی کلی در کریپتو که به اواخر سال ۲۰۲۱ (آذر-دی۱۴۰۰) باز می گردد، چشم انداز سرمایه گذاران بیت کوین را تغییر می دهد. این بازار نزولی دامیننس یا چیرگی بیت کوین بر بازار را بازسازی کرده است و بیت کوین از سلطه معامله گران کوتاه مدت خارج شده و به سمت سرمایه گذاران بلندمدت می رود.

Glassnode در خبرنامه هفتگی خود می افزاید:

“آنچه در پنج ماه گذشته دیده ایم اصلاح ۵۰ درصدی است که به نظر می‌رسد ساختار مالکیت بیت‌کوین را به‌طور قابل توجهی تغییر داده است. بسیاری از دارندگان بلند مدت با تعداد سکه‌های بالاتر از ۵۰ هزار دلار کاملاً بی توجه به بازار به نظر می‌رسند، در حالی که دیگر سرمایه گذاران با نرخ تاریخی قابل توجهی از زمین بازی خارج شده اند.

این شرکت همچنین تجزیه و تحلیل ویدیویی عمیقی از وضعیت ارائه می‌کند و اذعان می‌کند که “به نظر می‌رسد حتی دارندگان بلندمدت در این بازار نزولی تسلیم شده‌اند

مطلب کامل  برندهای مشهوری مثل نایک و گوچی ۲۶۰ میلیون دلار از فروش NFT به دست آورده‌اند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *