توکن RON اکسی اینفینتی به زودی

با اعلام شبکه رونین (Ronin) که زنجیره جانبی (Sidechain) اتریوم از اکوسیستم اکسی اینفینیتی محسوب می‌شود، به زودی توکن بومی آن با نام RON عرضه خواهد شد.

 حساب کاربری شبکه رونین در توییتی اعلام کرد تاریخ عرضه توکن RON از این شبکه تعیین شده است. شبکه رونین (Ronin) زنجیره جانبی (Sidechain) شبکه اتریوم است که به منظور مقیاس‌پذیری، افزایش سرعت و کاهش کارمزد پلتفرم بازی اکسی اینفینیتی ایجاد شده است. در این اطلاعیه آمده است تاریخ در نظر گرفته شده ممکن است براساس چند فاکتور تغییر پیدا کند.

در هفته گذشته جفری زیرلین (Jeffrey Zirlin) هم‌بنیانگذار پروژه Axie Infinity کمپین ایردراپی توکن RON را به منظور معرفی آن به علاقه‌مندان صنعت بازی به راه انداخت و اعلام کرد عرضه این توکن همراه با حضور پرشور جامعه پیرامون اکسی اینفینیتی صورت خواهد گرفت. قرار است از این توکن به منظور پاداش‌دهی تامین ‌کنندگان نقدینگی دیفای در فرآیند کشت سود (Yield Farming) صرافی غیرمتمرکز Katana استفاده شود.

ترانگ انگوین (Trung Nguyen) هم‌بنیانگذار اکسی اینفینیتی در وایت پیپر Axie Infinity، شبکه رونین را شبکه‌ای در مورد رشد، مقیاس‌پذیری و تکامل نامید.

ما در مورد امکاناتی که شبکه رونین به ارمغان می‌آورد بسیار هیجان‌زده هستیم. این شبکه در طی سال‌های آینده تکامل پیدا خواهد کرد تا به صنعت بازی‌های مبتنی بر بلاکچین خدمت کند. در قسمت فنی ما به دنبال راه‌حل‌هایی به منظور افزایش قدرت و مقیاس‌پذیری رونین هستیم. به عنوان مثال راهکار لایه دوم zKSync یکی از این راه حل‌هاست اما مدت زمانی برای آماده‌سازی آن لازم است.

مطلب کامل  NFT چیست ؟
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *