تعداد آدرس‌های دارنده شیبا اینو اوج تاریخی جدیدی را به ثبت رساند

به گفته یکی از مدیران انجمن ارتش SHIB که در توییتر با نام ShibBPP@ شناخته می شود، تعداد دارندگان شیبا اینو طی یک هفته گذشته افزایش چشمگیری داشته و به رکورد جدیدی رسیده است.

براساس این توییت، تعداد کل آدرس های شیبااینو (Shiba Inu) اکنون به ۱۱۹۶۱۱۴ می رسد. این درحالی است کهموجودی در گردش این ارز معادل ۵۵۷,۶۲۰,۱۶۱,۱۰۹,۲۵۹ توکن بوده و حدود ۳۲,۰۰۷,۵۹۵,۳۱۰,۳۵۱ واحد از آن در پروژه های مختلف DeFi استیک شده است.

گفتنی است که روز ۲ جولای تعداد آدرس های دارای شیبا معادل ۱۱۹۰۳۵۰ بود. بنابراین، در طول هفته گذشته، تقریباً ۱۰۰۰ هزار آدرس جدید به ارتش شیبا ملحق شده اند.

حمایت دیوید گوخشتین از شیبا اینو

دیوید گوخشتین (David Gokhshtein)، سیاستمدار سابق ایالات متحده و یکی از بنیانگذاران رسانه Gokhshtein، در توییتر ضمن اشاره به این که چندان مشتاق پیگیری رویدادهای مربوط به شیبا نیست، آنرا پروژه ای متفاوت با سایر پروژه های رمزنگاری خواند و افزود مطمئن است که تیم توسعه دهنده آن تمام تلاش خود را برای ساخت و پیشبرد این اکوسیستم خواهد کرد.

پیش از این، گزارش کردیم که توسعه دهندگان SHIB همچنن مشغول فعالیت هستند و قصد دارند به زودی مؤلفه های مالی بیشتری به این اکوسیستم اضافه کنند ازجمله بلاک چین لایه-۲ شیباریوم، استیبل کوین SHI و SHIBFE.

مطلب کامل  کوین بیس اعلام کرده است که در حال کار بر روی یک مجموعه فیلم سه قسمتی به نام «سه‌گانه دژن» بر اساس مجموعه NFT بسیار محبوب میمون‌های کسل است
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *