بنیان‌گذار دوج‌کوین ایلان ماسک حتی ارزش صحبت‌کردن هم ندارد

جکسون پالمر، یکی از بنیانگذاران Dogecoin در مصاحبه اخیر با Business Insider گفت که صحبت در مورد مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک، ارزشش را ندارد.

پالمر این میلیاردر را متهم به سوء استفاده از جوامع ارزهای دیجیتال به منظور تقویت کیش شخصیت خود کرد. در اواخر ماه مه، ماسک پس از اینکه پالمر مهارت‌های کدنویسی غول فناوری را زیر سوال برد، با پالمر وارد یک دعوای شدید توییتری شد. در پاسخ، میلیاردر شروع به حمله به پالمر در توییتر کرد، با این استدلال که منتقد او در واقع حتی یک خط از کد Dogecoin را ننوشته است. پالمر مورد حمله بیشتر طرفداران ماسک قرار گرفت که شروع به دفاع شدید از اسطوره خود کردند

یکی از بنیانگذاران Dogecoin اختلافات عمومی خود با تاجر جنجالی را “حادثه ای تامل برانگیز” توصیف کرد.

مهندس سابق نرم افزار Adobe ادعا می کند که ماسک در تلاش است ارتش خود را از افراد نامناسب که “متعهد” و “بسیار پرشور” هستند بسازد.
دوج کوین در سال 2021 به دلیل توییت های مکرر ماسک در مورد میم کوین ها شهرت زیادی پیدا کرد.

ظهور سریع میم کوین توجهات را به سازندگان آن جلب کرد. پس از اینکه پالمر در سال 2015 جامعه ارزهای دیجیتال را ترک کرد، نمی‌خواست هیچ کاری با Dogecoin داشته باشد. با این حال، این میم کوین همچنان مایه آزار و اذیت او است، علی‌رغم تلاش‌های او برای عدم جلب توجه عموم با حذف همه رسانه‌های اجتماعی.

 یک شکایت 258 میلیارد دلاری، که ادعا می کند ماسک عمدا Dogecoin را به عنوان یک کلاهبرداری پانزی تبلیغ کرده است، اخیراً گسترش یافته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *