براساس داده‌های درون‌زنجیره‌ای سطح حمایتی بعدی بیت کوین ۱۶,۰۰۰ دلار است

بر اساس داده‌های زنجیره‌ای IntoTheblock که توسط الی مارتینز (Ali Martinez)، یکی از تحلیلگران مطرح بازار به اشتراک گذاشته شد، حمایت اصلی بیت کوین در نزدیکی سطح ۱۹۱۰۰ دلاری قرار دارد زیرا ۳۳۰,۰۰۰ آدرس پیشتر در این سطح بالغ بر۲۷۷۰۰۰ بیت کوین خریداری کرده بودند. حمایت قابل توجه بعدی در نزدیکی سطح ۱۶۰۰۰ دلاری واقع شده است ، سطحی که مجموعه ای از آدرس ها در آن BTC خریداری کرده اند.

بیت کوین در لحظه انتشار این خبر به زیر سطح ۱۹۰۰۰ دلاری کاهش یافته و به کف روزانه ۱۸۹۱۰ دلاری رسید. این رمزارز در یک روز نزدیک به ۶ درصد افت پیدا کرده است و با افت ۴۰٫۱۷ درصدی در یک ماه مواجه است. همچنین، اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته ، ۱۰ درصد کاهش را تجربه کرد و در نزدیکی سطح ۱۰۲۵ دلاری معامله می شود.

سرمایه گذاران نگران هستند که اقدامات اخیر بانک های مرکزی در راستای مهار تورم منجر به ایجاد وقفه در رشد اقتصادی شود. به همین دلیل است که بازار سهام در روز پنج شنبه سقوط کرد.

بر اساس گزارش رویترز، روسای بانک مرکزی فدرال رزرو، بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی بریتانیا طی این هفته در پرتغال گردهم آمدند و متعهد شدند که تورم را به قیمت هر شرایطی کنترل کنند.

رسیدن بیت کوین به سطح ۲۸۰۰۰ دلاری

بر اساس تحقیقات دویچه بانک، بیت کوین با توجه به همبستگی خود با بازارهای ایالات متحده ، ممکن است تا پایان سال تا سقف ۲۸۰۰۰ دلاری افزایش یابد.

مطلب کامل  برند لوکس Gucci پس از NFTها اکنون وارد دنیای متاورس می شود
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *