با افرایش فشار خرید دوج کوین تعداد تراکنش‌های نهنگ‌های این ارز دیجیتال ۴۵ درصد افزایش یافت

طبق اعلام پلتفرم تحلیل داده‌های IntoTheBlock، نهنگ‌ها یا همان دارندگان بزرگ دوج کوین اخیراً فعالیت خود را از سر گرفته اند زیرا تراکنش‌های بزرگ این میم کوین محبوب در ساعات گذشته تقریباً ۴۵ درصد افزایش یافته است. افزایش معاملات بزرگ معمولاً با افزایش فعالیت نهنگ‌ها و تراکنش های خرید یا فروش با ارزش بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار مرتبط است.

این اتفاق درحالی رخ می دهد که ۶۰۰ میلیون دوج کوین طی چهار تراکنش مجزا، به رابین هود (Robinhood) منتقل شده است. با توجه به داده های Dogewhale، در بزرگترین تراکنش ۲۹۹,۰۰۰,۰۰۰ DOGE جابجا شده و بقیه هر کدام ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ DOGE را جابجا کرده اند.

به گزارش WhaleStats، دوج کوین در ۲۴ ساعت گذشته در میان ۱۰ دارایی برتر خریداری شده در بین ۱۰۰ نهنگ برتر BSC نیز قرار گرفته است. به علاوه اینکه به عنوان یکی از پرکاربردترین قراردادهای هوشمند در بین ۱۰۰۰ و ۴۰۰۰ نهنگ BSC نیز رتبه بندی می شود.

همانطور که می دانید، اوایل هفته، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا با ذکر دلایلی، بار دیگر بر حمایت خود از دوج کوین تاکید کرد. ماسک در مصاحبه ای در مجمع اقتصادی قطر در دوحه به بلومبرگ گفت: “مردم زیادی که چندان هم ثروتمند نیستند، مرا تشویق به خرید و حمایت از دوج کوین کرده اند. من به درخواست این افراد پاسخ می دهم.”

گفتنی است که در حال حاضر DOGE نسبت به بالاترین سطح تاریخی خود ۹۰٫۹۷ درصد کاهش یافته و در رتبه بندی ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار در جایگاه دهم قرار دارد.

مطلب کامل  یک شرکت عرضه کننده خودروهای لوکس از قبیل لامبورگینی و آلفارومئو در سنگاپور پذیرش ارز دیجیتال را به عنوان شیوه پرداخت آغاز می کند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *