بایننس یک حساب سازمانی با یک میلیون دلار دارایی را محدود کرد

کاربری در توییتر، که به گفته خودش یکی از فعالان تزوس است، صرافی بایننس را به مسدود کردن حساب خود متهم کرده است. به گفته این کاربر، موجودی حساب مسدود شده ۱ میلیون دلار بوده است.

بایننس به طور مستقیم به توئیت او پاسخ داد. این صرافی اعلام کرد که این حساب به درخواست سرویس‌های اجرای قانون مسدود شده و بارها به کاربر هشدار داده شده است. بایننس همچنین اعلام کرد که این صرافی ملزم به همکاری با این مراجع و پاسخگویی به درخواست های آنها است.

حاشیه امن کریپتو

از یک سو، اقدامات بایننس قابل درک است. یک صرافی قبل از هر چیزی اگر به ورود به بازارهای جهانی می‌اندیشد، باید تمام تلاش خود را برای افزایش انطباق خود به کار گیرد. بدون انطباق با قوانین حوزه های قضایی، اخذ مجوزها و برآوردن درخواست‌های خدمات انتظامی، توسعه بایننس امکان پذیر نخواهد بود.

حتی علاقه‌مندان به کریپتو نیز وارد حاشیه امن صرافی‌های متمرکز شده‌اند، جایی که می‌توان با چند کلیک ساده تمام خواسته‌های کریپتویی را برآورده کرد. اما همانطور که اخبار اخیر نشان می‌دهند، راحتی استفاده از سایت‌های متمرکز فریبنده است. برای مثال حساب شما در سرویس‌های معروف Web2 مانند اینستاگرام یا یوتیوب متعلق به خودتان نیست. بنابراین، اگر به‌دنبال آینده‌ای غیرمتمرکز هستید، به راه‌حل‌هایی کمی سخت‌تر اما حداقل، آزادانه‌تر روی بیاورید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *