بایننس به مدت ۳۰ روز کارمزد معاملات اتریوم را از بازار ETH/BUSD حذف می‌کند

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس اعلام کرده است که اکنون از معاملات بدون کارمزد برای اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ پشتیبانی می کند. کاربران آن می توانند از 26 آگوست(4شهریور) به صورت رایگان ETH را در برابر استیبل کوین بومی بایننس یو اس دی (BUSD) معامله کنند. معامله گران بایننس می توانند به مدت یک ماه از کاهش کارمزدها استفاده کنند. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان نیز در ماه جولای(تیر) کارمزد معاملات را برای جفت های مختلف بیت کوین به صفر رساند. این حرکت به پنجمین سالگرد این غول مرتبط بود.
بایننس در ابتدا در اواخر ژوئن به وسیله شرکت تابعه خود در ایالات متحده وارد حوزه معاملات با کارمزد صفر شد. در تلاش برای جذب کاربران بیشتر و از بین بردن سهم بازار Coinbase که همچنان رهبر بازار ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است، کارمزد برای معامله گران آمریکایی را حذف کرد.
به دلیل کاهش قیمت ها و کاهش اشتیاق برای ارزهای دیجیتال، صرافی ها به دنبال راه های جدیدی برای حفظ پایگاه کاربران خود هستند. باید دید که آیا بایننس روند جدیدی را در میان صرافی های کریپتو آغاز خواهد کرد یا خیر. ایده معامله با کارمزد صفر در ابتدا توسط اپلیکیشن معاملاتی سهام رابینهود رایج شد. این اتفاق بازیکنان قدیمی مانند چارلز شواب را مجبور کرد در چند سال از این استراتژی پیروی کنند.

بایننس در یک پست وبلاگی ادعا می‌کند که معامله بدون کارمزد را به منظور «همگانی تر کردن» و «در دسترس‌تر» کردن رمزارزها معرفی کرده است و اضافه می‌کند که هیچ انگیزه پنهانی پشت این اقدام وجود ندارد. صرافی ادعا می کند که مدل درآمدی آن پایدار است، به این معنی که به دنبال متعادل کردن مجدد سود نیست. بایننس همچنین می گوید که تصمیم آن برای به صفر رساندن موقت کارمزدها فقط یک ترفند بازاریابی سطحی نیست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *