بایننس برای کاربران جدید ۴۵,۰۰۰ شیبا اینو پاداش در نظر گرفت

صرافی Binance پیشنهاد تبلیغاتی “Binance Learn and Stake” را برای کاربران جدید اعلام کرده است که به آنها امکان می دهد توکن های Shiba Inu (SHIB) رایگان کسب کنند. در مجموع ۴۵۰۰۰ SHIB پس از اتمام دوره آنلاین و آزمون توسط کاربران جدید قابل دریافت است. جوایز SHIB قرار است به طور خودکار به مدت ۱۵۰ روز استیک شوند، که کاربران می توانند از ۱۰۰٪ سود سالانه APY بهره مند شوند.

همانطور که در یک پست وبلاگ رسمی گفته شد، همه کاربران جدیدی که تا ساعت ۷:۰۰ صبح (UTC) در تاریخ ۹ ژوئن برای یک حساب Binance ثبت نام کرده و KYC را کامل کرده اند، تا زمانی که منابع توکن به پایان برسد، واجد شرایط هدایا هستند.

همزمان با افزایش استفاد از شیبا در میان نهنگها ۱۸۷ میلیارد SHIB توسط نهنگ برتر خریداری شد

در ماه مارس، بایننس یک هدیه ۱۰۰۰۰۰ دلاری برای کاربران جدید Shiba Inu اعلام کرد. بایننس در ابتدا Shiba Inu را در ماه مه ۲۰۲۱ فهرست کرد و به یکی از اولین پلتفرم‌های تجاری بزرگ تبدیل شد که ارز دیجیتال میم را پذیرفت. Shiba Inu بعداً در سپتامبر همان سال در Binance.US، شعبه مستقر در ایالات متحده این شرکت، راه اندازی شد.

صرافی برتر ارز دیجیتال با استفاده از Binance Custody، بازوی حضانت این صرافی رمز ارز
که Shiba Inu را فهرست کرده است، به گسترش پشتیبانی از ارز دیجیتال میم ادامه می دهد. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، بایننس یک جفت معاملاتی جدید شیبا یعنی SHIB/GBP را در اوایل ماه مه اضافه کرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *