بایننس از طرح مالیات ۱/۲ درصدی لونا حمایت می‌کند

بایننس، بزرگترین صرافی رمزارزی جهان، پیش از این اعلام کرده بود که از مالیات ۱/۲ درصدی Terra Classic (LUNC) و TerraClassicUSD (USTC) در تمام فعالیت‌های زنجیره‌ای پشتیبانی می‌کند. اما جامعه خواهان حمایت مالیاتی برای فعالیت‌های خارج از زنجیره مانند خرید و فروش نیز شده است. بایننس در یک اطلاعیه بروزرسانی‌شده اعلام کرد که مالیات ۱/۲ درصدی در این صرافی برای تراکنش‌های زنجیره‌ای از ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) در ساعت ۲۲:۰۰ UTC اعمال خواهد شد.

بایننس از طرح مالیات ۱/۲ درصدی LUNC حمایت می‌کند
بایننس، در اطلاعیه جدیدی در تاریخ ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور) گفت که این صرافی مالیات ۱/۲ درصدی را برای Terra Classic (LUNC) و TerraClassicUSD (USTC) در تاریخ ۲۱ سپتامبر در ساعت 22:00 UTC اجرا خواهد کرد. اگرچه با وجود موافقت بایینس در بررسی بروزرسانی پشتیبانی خود از تراکنش‌های خارج از زنجیره، اما این صرافی هنوز پشتیبانی کامل خود از این مورد را اعلام نکرده است.

مالیات ۱/۲ درصدی برای تراکنش‌های زنجیره‌ای مانند واریز و برداشت اعمال می‌شود. متأسفانه این مالیات برای فعالیت‌های خارج از زنجیره مانند خرید و فروش LUNC کاربرد نخواهد داشت.

واریز LUNC و USTC به کیف پول‌های بایننس و برداشت‌ از آنها مشمول مالیات ۱/۲ درصدی توسط شبکه Terra Classic می‌شوند. با این حال، این کارمزدها تنها زمانی اعمال می‌شوند که برداشتی انجام شود.

پیشنهاد تغییر پارامتر مالیات ۱/۲ درصدی توسط انجمن تصویب شده است. علاوه بر این، TFL تغییراتی را در کد Terra Station اعمال کرده است. وقتی ارتفاع بلوک به ۹،۴۷۵،۲۰۰ برسد، مالیات ۱/۲ درصدی به طور خودکار اعمال می‌شود.

سایر صرافی‌هایی که از این مالیات پشتیبانی می‌کنند عبارتند از KuCoin ،Kraken ،Huobi ،Gate.io ،MEXC Global ،CoinInn ،BTCEX و LBank.

علاوه بر این، انجمن ترا تا به حال نزدیک به ۳/۸ میلیون LUNC را سوزانده و ۵۶۵/۵ میلیارد توکن را نیز استیک کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *